“Nie ma nas” Kaen (ft. Ewa Farna) – kiedy oficjalny odsłuch?

WYWIAD: KAEN VS RAP-NEWS.EU | 88 EP – SPRAWDŹ!

Oficjalna premiera utworu odbyła się 30. września podczas koncertu w Hali RCS w Lubinie, gdzie odbyło się jubileuszowe wydarzenie z okazji 10-lecia pracy artystycznej wokalistki. Odsłuch utworu w koncertowej wersji znajdziecie na Youtube: KLIKNIJ!

Kaen w najnowszej rozmowie z Szamanem dla rap-news.eu ujawnił kilka szczegółów dotyczących genezy ich współpracy: “Nie znałem się z Ewą wcześniej, ale zawsze jarałem się jej muzyką i kawałkami. Dziewczyna ma mega głos, jest mega utalentowaną wokalistką – po prostu lubię jej muzykę. Myślałem już o tym kiedyś. Inicjatywa wyszła ode mnie – Kaen (ft. Ewa) – ja ją zaprosiłem. Mieliśmy wspólnym znajomych, z mojego i jej otoczenia, padł taki pomysł, dostaliśmy taką informację, żebyśmy się spotkali i spotkaliśmy się z Ewą. Fajnie nam się rozmawiało, wymieniliśmy jakieś spostrzeżenia i tak doszło do współpracy. Jestem mega zadowolony z tego utworu“.

Jest to coś innego, poza tym są wokaliści Mes zrobił kawałek z Dawidem Podsiadło, Sokół tak samo, więc są topowe nazwiska z muzyki popularniej. Gdzieś to się przeplata, ale Ewa jeszcze nie miała kooperacji z polskim raperem” – dodaje.

Poniżej video-wywiad:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Chyba KaeN o czyms nie wie. https://www.youtube.com/watch?v=k_zTOEOW8QI Macie tutaj wspólna nawijkę Tedego z Ewa Farna. Pamiętam jak ogladałem jakos przypadkowo tamto na żywo i jak usłyszłem to się w hoy zajarałem. A tutaj z KaeNem słabizna. Robi z siebie popowca. a Tede zachował stylówe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ