Kaczor BRS ujawnił najnowsze wieści dotyczące jego nadchodzącego projektu “Popalone styki”

Kilka dni temu w sieci ukazał się teledysk zrealizowany do utworu, pt. “Nie przewidzisz”, który zebrał wiele pozytywnych komentarzy, mimo kontrowersyjnego przekazu. Jest to drugi obraz (po “Siła charakteru” z gościnnym udziałem Kłyzy z Miejskiego Sortu i Bosskiego Romana), który promuje jego solowy album “Popalone styki”. Premiera tego wydawnictwa planowana jest na 25. kwietnia (albumy muzyczne oraz ubrania będzie można zamówić w sklepie internetowym www.popalonestyki.pl – ruszy on w dniu premiery “Popalonych styków”).

Jeszcze przed premierą pojawią się dwa nowe klipy stworzone do utworów “Chore czaszki” (16. kwietnia) i “Na podwórku” (23. kwietnia). 

Wiemy już, iż na debiutanckiej solowej płycie znajdzie się 15 utworów, w której Kaczora wsparli wcześniej wymienieni Kłyza Miejski Sort i Bosski Roman, ponadto Pomidor FIRMA, Kiszło Boruta, Czaha Konflikt, Wuem ENCEHA, WOWO Ciemna Strefa, FeRu czy Siwupe.

Album został stworzony w studiu Dudka P56 – P56 Label: “projekty z Dudkiem również są w drodze” – zapowiada przemyski raper na łamach portalu rap-news.eu.

TELEDYSK: Kaczor BRS – „Nie przewidzisz” | P56 Label

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ