mikrofonu na kołek prędko nie powieszę

Od premiery ostatniego solowego krążka Kacpra miną niedługo równe dwa lata (premiera “Family First” wydanego przez Step Records nastąpiła 28. października 2016 roku). W ciągu 24. miesięcy bardzo wiele wydarzyło się w ekipie Hipotonia, zarówno u Kacpra, jak i Dawidziora – mając na uwadze życie zawodowe i prywatne.

Kacper nową płytą postanowił zrobić nowy krok, czego dowodem jest otworzenie własnej wytwórni – Ghetto Music Label, w której wyda swoją najnowszą solówkę “INCOGNITO”.

Ukazały się już trzy single promujące ten projekt: “Dzieciak nie masz stylu” – sprawdź!, “Wieje wiatr” – sprawdź! oraz “Escobar” – sprawdź!

Reprezentant HTA odkrywa kilka szczegółów dotyczących albumu “INCOGNITO” oraz ujawnia, ile trudu kosztowało go “pójście na swoje”:

  • Jak wiecie zdecydowałem się zaryzykować i wydać mój najnowszy album “INCOGNITO” nakładem własnym – jako Ghetto Music label. Premiera sklepowa albumu już 30stego listopada, dlatego też lada moment na specjalnej stronie ruszy preorder płyty. Nie była to łatwa decyzja, bo ograniczam wtedy promocję krążka do własnego kanału youtube’a i bycia szefem dla siebie, ale najwidoczniej tak miało być. Mam nadzieję, że małymi krokami uda mi się zrobić to, o czym tak podświadomie marzyłem, jak każdy raper, i stanę na własne nogi pokonując wiele wyrzeczeń. Do tej pory ukazały się 3 teledyski z nowego krążka. Do premiery albumu ukażą się jeszcze 3 teledyski i usłyszycie w nich naprawdę kozackich gości. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko wskoczyło na dobre tory, a obiecuję sobie i Wam, że nie zawiodę i mikrofonu na kołek prędko nie powieszę.

Kacper HTA: „4 płyty w drodze moi kochani. Dwie powstaną w duetach z raperami”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ