Wielki powrót reprezentanta składu Hipotonia!

Kilka dni temu Kacper zaprezentował nam pierwszy singiel – “Dzieciak nie masz stylu” (sprawdź!) zapowiadający jego solową płytę “Incognito”:

  • skoro już zdecydowałem, że chcę w dalszym ciągu robić to, co kocham, czyli Hip-Hop, stwierdziłem że trzeba wejść na najwyższe obroty, albo wcale. Wybrałem to pierwsze. Album “INCOGNITO” ukaże się w drugiej połowie listopada 2017 i to jest potwierdzone info :) – wydaję tę płytę sam, nakładem swojego prywatnego labelu – GHETTO MUSIC – ujawnił na łamach swojego fanpage.

Co ciekawe, rybnicki raper przygotowuje również inne projekty, które na razie pozostawia w tajemnicy, lecz zdradza małe szczegóły:

  • zabieram się również za inne rzeczy, które na ten moment powstaną bez narzucania sztywnych dat czy zobowiązań, za którymi potem trzeba gonić – nie o to chodzi mi teraz. Zrobię drugą cześć MIXTAPE’u – “Oldschool vs Newschool” oraz 2 albumy, które, póki co, są niespodzianka. Mogę powiedzieć, że obie płyty powstaną w duetach z raperami – prawdopodobnie będą to EP’ki, ale jaram się, bo pierwszy raz w życiu będę działał przy tego typu kolaboracjach i na pewno będzie to spore wyzwanie, bo raperzy z którymi robię dwa oddzielne projekty, są mega kotami i obu znacie bardzo dobrze. Reasumując – 4 płyty w drodze moi kochani i tyle na ten moment. Zero presji – tylko hip-hop.

Jak myślicie – z kim Kacper przygotowuje te albumy? Piszcie swoje typy na rap-news.eu bądź fanpage Rap News

Kacper HTA: „nie szanuję tych wszystkich Newschoolowych pedałów. Pora zrobić porządki!”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ