Microphone Masters zaprasza na XV edycję WBW – WBW 2017 Łódź – Freestyle Battle – eliminacje

data: 21 KWIETNIA 2017 (piątek) start 20:00
miejsce: SODA Underground Stage – ŁÓDŹ (pl. Komuny Paryskiej 6)

jury: Bonez, Gres
prowadzenie: Dolar, Dj Flip

ZGŁOSZENIA >>>

BILETY
20 zł – przedsprzedaż 1 pula (do 2017-04-07)
25 zł – przedsprzedaż 1 pula (do 2017-04-19)
30 zł – w dniu imprezy
przedsprzedaż biletów na wbw.pl/bilety

Wstęp do klubu od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Wszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Wydarzenie na Facebook’u: DOŁĄCZ!!!

# Dla laików:
Co to jest Freestyle? Styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

Co to jest Bitwa? Battle, najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji. Jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

Co to jest WBW? Odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury, w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle’u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ