młodzieńcze marzenia można spełnić” – zapewnia Juras

Pod koniec marca br. Jurek “Juras” Wroński pokonał Portugalczyka – Janu Malkriado Cruza podczas DSF Kickboxing Challenge 9 (zobacz potężny nokaut: wejdź!!!). Kilka dni temu, poprzez głosowanie kibiców, organizacja przyznała mu wyróżnienie “Najlepszego zawodnika” tej gali: “Dziękuję, że mnie wybraliście! Bardzo mi miło!” – skomentował.

Warszawski raper, związany z wytwórnią Prosto Label, postanowił złożyć słuchaczom i kibicom życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych: “Żywy dowód na to, że młodzieńcze marzenia można spełnić. Przeszedłem przez dorastanie na ulicy, problemy z prawem, patologiczne środowisko, otarłem się o śmierć, kryminał i o uzależnienia od wszystkiego. Od kilkunastu lat spełnia się mój dziecięcy sen o byciu fighterem. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam żeby boska moc odradzającego się życia na Ziemi była zawsze z Wami i z waszymi rodzinami. Nigdy nie zwątpijcie w wasze marzenia. Zawsze możecie się podnieść i iść dalej, wyprostowani. Zdrowia, miłości i radości z każdej chwili życia kochani!!!“.

JURAS, WYTRWAŁOŚCI I SUKCESÓW W DALSZEJ KARIERZE! CZEKAMY NA NOWE MUZYCZNE PROJEKTY!

 

 


Zdjęcie główne pochodzi z fanpage www.facebook.com/JurasOfficial

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. super człowiek i fighter! Elo wsp i Sro, dla mnie człowiek inspirujący wszystkim dla każdego!, zdrówka i szczęścia! z Bogiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ