W 5. edycji “Młodych Wilków” występują same… dziewczyny?

Warszawski raper, wcześniej związany z ekipą WSP, a teraz z projektem Pokój z Widokiem na Wojnę i wytwórnią Prosto – Juras, ocenił 5. edycję inicjatywy “Młode Wilki” Popkillera, którą promuje utwór “Dla nas” na bicie Smolastego: “Uwaga! Tylko dla osób o mocnych nerwach! Młode wilczki- najnowszy hiphopowy girlsband“.

To nie jedyne negatywne komentarze ze środowiska hip-hop’owego płynące w stronę “Młodych Wilków”: “Fajne dziewczyny co…” – dodali Pasjonaci.

Reprezentant DIIL Gangu – Jongmen, którego nowa płyta “Fenix” ukaże się już wkrótce nakładem DistrictArea, pyta: “to są Młode Wilki????“, a następnie rozwija swoją myśl: “chyba się starzeje, albo nie czaję tego niuskulu. Hipsterka nie żaden hip-hop. Nie chodzi tu o klapki na oczach i baggy jeansy, klasyczne nowojorskie bity i fryzury na rekruta;). Nie czaję w ogóle i nie sądzę, żebym zatrzymał się na Wu Tangu!“.

Kilka słów dodał również Kłyza, reprezentant Miejskiego Sortu: “Uważaj, bo się im narazisz mordo. Jeden nawinął, że jest czarnym koniem. Ciekawe, czy startował w Wielkiej Pardubickiej, czy na wyścigach na Służewcu” – odpowiadając na komentarz Jongmena.

To tylko część negatywnych opinii. A jakie jest Wasze zdanie drodzy słuchacze?

 

RAP FELIETON #9: Roast Młodych Wilków…

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Jak można promować kogoś kto okrada kulturę hiphopowa i jeszcze to sprzedaje ludziom. Taka osoba w młodych wilkach …. Dzięki hip hop.

  2. Taaaa …. co tam było mówione, że jakieś PRESTO czy inne pod skosem … hymn …Powiązany …. nooo to niech koledzy się wypowiedzą, spoko :) Dla czego “artyści” hiphopowa nie mogli by na wzajem coś tam o swoich wypocinkach ponawijać :D Wolny Kraj wszakże … jeszcze ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ