Jongmen dołącza do DistrictAREA!

W dniu dzisiejszym warszawski label ogłosił zapowiedź płyty Jongmena. To pierwszy w tym roku raper, który dołącza do szeregów DistrictAREA, ale jak wiemy z zapowiedzi, nie ostatni w nadchodzących dniach.

Wytwórnia ujawnia także, że już niebawem dowiemy się nieco więcej o płycie Jongmena oraz dacie jego premiery. W nadchodzących dniach mamy zobaczyć pierwszy teledysk zapowiadający płytę rapera.

„Witamy w naszych szeregach Jongmena! Człowieka, który nową płytą zaskoczy niejednego słuchacza. Reprezentant DIIL Gangu wyda u nas swoją kolejną płytę, której tytuł, okładkę i datę premiery poznacie jeszcze w tym miesiącu.

Cieszymy się, że ktoś taki jak Jongmen zdecydował się na współpracę z nami. Jego profesjonalne podejście do produkcji płyty i jej promocji zapewnia sprawne działanie i odpowiednią jakość treści, którą zobaczycie oraz usłyszycie.

Obecnie pracujemy nad okładką, a wokale są już w fazie finalnego mixu i niebawem zostaną zmasterowane. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, preorder płyty wystartuje jeszcze w lutym. Tymczasem w ciągu kilku dni zobaczycie pierwszy teledysk zapowiadający najnowszy krążek rapera.

Czego spodziewać się po nowej płycie? Sądząc po numerach, które mamy na dysku ta płyta będzie mocno różnorodna. Ten, kto spodziewa się albumu jednostajnego, utrzymanego w ciężkich ulicznych klimatach, może się zawieść. Już teraz możemy powiedzieć, że nowa płyta ma nie dwie, ale aż trzy twarze. Uzupełniając różny klimat utworów o plejadę gości z najwyższej półki, otrzymujemy krążek, który bez wątpienia przypadnie do gustu wielu słuchaczom polskiego rapu.

Jongmen – witaj w DistrictAREA!
DistrictAREA Team”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ