Juras pokonał Hannibala podczas DSF Kickboxing Challenge 9!

Portugalczyk, popularny “Hannibal” to bardzo kontrowersyjny zawodnik, który rok temu miał na gali Time of Masters – Real Force w Sopocie stoczyć walkę z Alanem Kalskim, jednak… uciekł z hali: “jeszcze przed rozpoczęciem walk z karty głównej miały miejsce incydenty na tle rasistowskim, na które organizator nie mógł mieć wpływu, a moi czarnoskórzy znajomi tylko cudem uniknęli pobicia w pobliżu wejścia głównego” – tłumaczył w swoim oświadczeniu.

Wczoraj (31.03.2017) doszło do jego kolejnej walki, w której skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Warszawy, dobrze nam wszystkim znanym Jurkiem “Jurasem” Wrońskim. Walczyli oni w warszawskiej hali Koło podczas DSF Kickboxing Challenge 9.

Polak już w pierwszej rundzie posłał na deski Portugalczyka: “W tym pojedynku również nie musieliśmy długo czekać na werdykt. W pierwszej rundzie przez potężne KO swojego przeciwnika pokonał Jerzy Wroński – reprezentant warszawskiego klubu sportów walki Palestra prowadzonego przez Łukasza Rolę” – czytamy na oficjalnym fanpage DSFKickboxingChallenge

REDAKCJA RAP-NEWS.EU PRZESYŁA GRATULACJE!!!

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/jurasmma/videos/10155670165365931/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ