Jędker ma TRZY(!) niewydane albumy…

Jędker w ostatnich dniach uaktywnił się w mediach społecznościowych. Kilka dni temu postanowił pozbyć się ostatniej muzycznej pamiątki z przeszłości, mianowicie Złotej Płyty przyznanej za album WWO “Życie na kredycie / Witam was w rzeczywistości” |info!|.

Zaskoczył nas jednak faktem, że jest szansa na premierę jego nowego rapowego krążka: “OK, będzie premiera albumu rapowego JDX, ale dopiero wtedy, kiedy ten profil osiągnie 15K followers, nie wcześniej… czyli możliwe, że nigdy. Wszystko w Waszych rękach, możecie budować, możecie też burzyć” – przekazał legendarny warszawski raper na łamach swojego profilu instagramowego.

Licznik obserwujących profil Jędkera powoli rośnie (ok. 1300 – w momencie pisania newsa), lecz jeszcze wiele brakuje. Można przypuszczać, że premiera nowego krążka odbędzie się w drugiej połowie roku. Artysta mówi również, że nie ma ciśnienia, aby wydawać muzyczne płyty: “Ja muzyczkę nagrywam, bo to moje hobby, a nie, bo „muszę” i to moja praca. Taka różnica, że ja mam inną pracę, o wiele cięższą, na budowie. Trzy niewydane albumy od roku 2009 powinny to potwierdzać ludziom inteligentnym. Niech każdy poda to jednemu friendowi, a jest szansa, że wydam rap album, ale to nie ode mnie zależy, tylko od Was, szanowni słuchacze” – dodaje na koniec.

Jedyna solowa płyta Jędkera – “Czas na prawdę” ukazała się w 2007 roku nakładem wytwórni Prosto.

Ok będzie premiera albumu rapowego JDX ale dopiero wtedy kiedy ten profil osiągnie 15K followers nie wcześniej czyli możliwe ze nigdy. Wszystko w Waszych rękach możecie budować możecie tez burzyć. Ja muzyczkę nagrywam bo to moje hobby a nie bo „muszę” i to moja praca. Taka różnica ze ja mam inna prace, o wiele cięższą, na budowie. Trzy niewydane albumy od roku 2009 powinny to potwierdzać ludziom inteligentnym. Niech każdy poda to jednemu friendowi a jest szansa ze wydam rap album, ale to nie ode mnie zależy tylko od Was szanowni słuchacze. Dobrego dnia! Jołki Połki idę rolować sushi. Yeah!!! #krzysiekkrawczykpolskiegorapu #rap #music #followme #1987 #1977 #1997 #2007 #2017 #poland #holidays #sushi #musicislife #phillipines🇵🇭 #australia #thailand #usa #uk #kazakhstan #canada #polishboy #polskirap

A post shared by Andrzej Jędker JD Wawrykiewicz (@jedker_jdx) on

Tagi: rap raper hip hop

fot. źródło: www.instagram.com/jedker_jdx
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ