Reprezentant składu Polska Wersja i Reto nagrali wspólny utwór

Jano oraz ReTo są aktualnie w trakcie nagrywania (ten drugi nawet promocji) swoich nowych solowych albumów. Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o ich wspólnym zdjęciu ze studia, gdzie obok wspomnianych raperów, mogliśmy zobaczyć również Włodiego |info!|. Wtedy redakcja Rap News snuła przypuszczenia, że ReTo i Włodi mogliby znaleźć się gościnnie na płycie Jana, jednak wiemy już, co się za tym kryje: “ReTo zaprosił mnie na swoją płytę, bardzo niespodziewanie. Ja się tego nie spodziewałem. Bardzo w porządku mordeczka” – przekazał warszawski raper podczas relacji live na łamach swojego profilu Instagramowego.

Jano poniekąd ujawnia, czego będzie można spodziewać się po współpracy z reprezentantem wytwórni NewBadLabel: “Zrobiliśmy przekozacki numer i klip z M.L. Filmz. Będzie wybuchowa mieszanka, że tak powiem. Czekajcie, bo naprawdę będzie to coś innego. Ja też się pokazałem z innej strony. Nie jest to typowo oldschoole’owy bit. Jak wiecie, ReTo nie nagrywa na klasycznych bitach. Ale myślę, że się fajnie odnalazłem na tym numerze. Ja jestem zajarany i dosyć często sobie go słucham” – dodaje.

ReTo wyszedł z inicjatywą, a Jano przyjął zaproszenie. Będzie to na pewno jedna z najbardziej wyczekiwanych premier, ponieważ Jano zaprezentuje tam swoją nową stylówkę, którą również będzie kontynuował na następcy “Sennej powieki”: “Zapewne nie spodziewaliście się czegoś takiego, że nagram z kimś takim, i ja się również nie spodziewałem. Ciężko było odmówić. ReTo bardzo w porządku chłopak. Z dużym szacunkiem podszedł do mojej osoby, co bardzo szanuję. Fajnie, bo wreszcie możecie zobaczyć moją nową stylówkę, którą teraz będę mieć na nowym solo” – oznajmił.

Tagi: rap raper hip hop

fot. źródło: facebook.com
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ