wszystko wynosiło się z podwórka, teraz mam wrażenie, że jest to bardziej plastikowe” – mówi Jano

Jano postanowił wypowiedzieć się o dzisiejszej młodzieży, a przede wszystkim młodych raperach, których reprezentują tzw. “Młode Wilki”: “wychodzę z takiego założenia, że dopóki ktoś się nie wpierdala w mój ogródek to mnie to nie obchodzi. Dla mnie mogą latać z gołymi dupami na klipach, mnie to nie interesuje” – mówi w rozmowie z Szamanem dla portalu rap-news.eu.

Czasy się zmieniają, dzieciaki też inaczej dorastają. Jak my zaczynaliśmy nawijać było mało ekip, wszystko wynosiło się z podwórka, z życia. Teraz mam wrażenie, że jest to bardziej plastikowe. Dzieciaki mają tyle tego w Internecie. Mają większe możliwości, lecz ja nie czuję w tym duszy. To jest nawijanie o nawijaniu. Nie wnosi to nic ciekawego do rapy gry” – dodaje.

Temat bardzo poruszył reprezentanta Polskiej Wersji, który zauważył, że w “teraźniejszym” rapie treść schodzi na niższy piedestał: “trochę mnie to wkurwia. Tyle lat Dixoni, Małach/Rufuz, my (Polska Wersja [Jano/Hinol] – przyp. red. rap-news.eu), ZIP Skład, Molesta – wszyscy próbują tym dzieciakom wpoić do głowy jakieś wartości… Ty się starasz, piszesz te teksty po nocach, mówisz: ‘kurwa, żeby to dobrze zabrzmiało, żeby oni to zrozumieli, żeby coś zmienili’ – a wyjdzie ci taki pajac w rurkach i zaczyna pierdolić o jakimś ruchaniu, o maniurach, gdzie on ma 18 lat i już mówi, że on miał tyle maniur i tyle melanży – kurwa, co ty wiesz o melanżu, człowieku. Zrób sto koncertów w rok to się dowiesz…” – ucina ze śmiechem swoją wypowiedź.

Jano jest aktualnie w trakcie promocji swojej debiutanckiej solowej płyty, pt. “Senna Powieka” – wszystkie dotychczasowe informacje, single oraz odnośnik do preorderu znajdziecie na rap-news.eu: wejdź!!!

SUBSKRYBUJ! kanał Rap News na Youtube!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. To jest proste i logicze do życia trzeba dorosnąć i nie jest to wiek 18 lat – życie cie nauczy życia i nie jest to granica wiekowa!

  2. Wyższe wartości wśród młodych niestety zanikają.Teraz to im w głowach tylko panienki, sex, narkotyki i alko i o tym nawijają. Żsdnych wyższych wartości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ