Formuła nadchodzących koncertów Polskiej Wersji może ulec zmianie…

Zagrali już setki koncertów, a jeszcze wiele przed nimi – o kim mowa? O zespole Polska Wersja, który robi prawdziwe zamieszanie na polskiej rap scenie. Już debiutancką płytą „Powrót do przeszłości” wywołali wśród słuchaczy spore palpitacje serca, a single „Mamy czas” (ft. Karlos DT) czy „Nie wiem czy to świat zwariował”, można liczyć w milionach wyświetleń. Swoją mocną markę podkreślili (a na pewno jeszcze bardziej zwiększyli zainteresowanie) drugą płytą „Notabene”, która rok temu uzyskała status złotej płyty.

VIDEO-WYWIAD: JANO PW „SENNA POWIEKA” – OBEJRZYJ!

Jano i Hinol są wciąż w trasie koncertowej promującej album „Notabene”, lecz formuła nadchodzących występów może się nieco różnić od poprzednich. Z jakiego powodu? Już 12 maja ukaże się pierwsza solówka Jano, pt. „Senna Powieka” (preorder!) i prawdopodobnie będziemy mogli usłyszeć kilka singli z tego materiału: „zastanawialiśmy się z Hinolem jak to zrobić. Na początku był plan, że pomieszamy te numery. Weźmiemy te tzw. „szlagiery” z Polskiej Wersji i „Sennej Powieki”. W tym momencie jednak rozmawiamy o tym, czy nie lepiej odpocząć od tych starych kawałków i ludzie żeby odpoczęli, bo w tamtym roku zagraliśmy ok. 100 koncertów. Właściwie graliśmy co tydzień, więc te kawałki mogły nam się przejeść. Ja jestem w szoku, że ludzie dalej napierają na te koncerty. Będziemy prawdopodobnie jeździć tylko z <<Senną Powieką>>” – tłumaczy warszawski raper w rozmowie z Szamanem dla rap-news.eu.

Dziękuję Wam za to w swoim i Hinola imieniu. „Mamy super fanów, którzy idą za nami na zabój, w ogień. To jest złoto takich mieć” – dodaje.

Duet jest już w trakcie tworzenia trzeciej płyty, do której powstały już dwa numery:

http://rap-news.eu/nagrywa-sie-pw3-jano-hinol-robi-takie-rzeczy-ze-kopara-w-dol-jest-mega-progres/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here