Formuła nadchodzących koncertów Polskiej Wersji może ulec zmianie…

Zagrali już setki koncertów, a jeszcze wiele przed nimi – o kim mowa? O zespole Polska Wersja, który robi prawdziwe zamieszanie na polskiej rap scenie. Już debiutancką płytą “Powrót do przeszłości” wywołali wśród słuchaczy spore palpitacje serca, a single “Mamy czas” (ft. Karlos DT) czy “Nie wiem czy to świat zwariował”, można liczyć w milionach wyświetleń. Swoją mocną markę podkreślili (a na pewno jeszcze bardziej zwiększyli zainteresowanie) drugą płytą “Notabene”, która rok temu uzyskała status złotej płyty.

VIDEO-WYWIAD: JANO PW “SENNA POWIEKA” – OBEJRZYJ!

Jano i Hinol są wciąż w trasie koncertowej promującej album “Notabene”, lecz formuła nadchodzących występów może się nieco różnić od poprzednich. Z jakiego powodu? Już 12 maja ukaże się pierwsza solówka Jano, pt. “Senna Powieka” (preorder!) i prawdopodobnie będziemy mogli usłyszeć kilka singli z tego materiału: “zastanawialiśmy się z Hinolem jak to zrobić. Na początku był plan, że pomieszamy te numery. Weźmiemy te tzw. “szlagiery” z Polskiej Wersji i “Sennej Powieki”. W tym momencie jednak rozmawiamy o tym, czy nie lepiej odpocząć od tych starych kawałków i ludzie żeby odpoczęli, bo w tamtym roku zagraliśmy ok. 100 koncertów. Właściwie graliśmy co tydzień, więc te kawałki mogły nam się przejeść. Ja jestem w szoku, że ludzie dalej napierają na te koncerty. Będziemy prawdopodobnie jeździć tylko z <<Senną Powieką>>” – tłumaczy warszawski raper w rozmowie z Szamanem dla rap-news.eu.

Dziękuję Wam za to w swoim i Hinola imieniu. “Mamy super fanów, którzy idą za nami na zabój, w ogień. To jest złoto takich mieć” – dodaje.

Duet jest już w trakcie tworzenia trzeciej płyty, do której powstały już dwa numery:

Nagrywa się PW3! Jano: „Hinol robi takie rzeczy, że kopara w dół. Jest mega progres”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ