miałem gówniany okres w życiu” – Jano o tworzeniu treści na “Senną Powiekę”

Reprezentant Polskiej Wersji w rozmowie z Szamanem dla rap-news.eu zdradził kilka ciekawostek dotyczących swojego debiutanckiego albumu, który pojawi się na sklepowych półkach już 12 maja br.: “całą płytę napisałem w dwa tygodnie. Akurat miałem taki okres w życiu, trochę taki – ospały, dlatego jest też <<Senna Powieka>>“.

Co ciekawe, w sieci pojawiło się wiele interpretacji samej nazwy tytułu: “Ludzie myślą, że chodzi o jaranie, nie do końca. Chodzi bardziej o to, że miałem gówniany okres w życiu. Trochę byłem zdołowany, dlatego też siedziałem właściwie do 5 na ranem, pisałem te zwrotki. Nawet za bardzo nie zastanawiałem się nad brzmieniem, chciałem po prostu wylać to wszystko co mnie gnębiło” – wytłumaczył warszawski raper.

Na obecną chwilę pojawiły się dwa single promujące “Senną powiekę”, mianowicie “Po chmurze chodzę” – sprawdź! oraz “Senna powieka 2” (ft. Hinol PW) – sprawdź! – jaki będzie klimat całej produkcji?: “Płyta jest bardzo zróżnicowana. Jest dużo kawałków nostalgicznych, są również bujające, są bardziej przemyśleniowe” – zapowiada.

Odnośnik do preorderu znajdziecie na rap-news.eu: kliknij!!!

SYBSKRYBUJ! kanał Rap News na Youtube! 

WYWIAD: JANO POLSKA WERSJA VS RAP-NEWS.EU | SENNA POWIEKA

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ