fot. kadr z klipu "Intro"

„Intro”, czyli drugi singiel promujący nadchodzący wielkimi krokami solowy album Pezeta, bije rekordy popularności w serwisie YouTube. Teledysk zrealizowany do tego utworu został odtworzony 1 610 141 razy. Mimo, iż pojawił się on dwa miesiące po premierze 1. utworu – „Obrazy Pollocka”, to przebił już wynik swojego poprzednika (1 574 476 wyświetleń).

  • Z mojej strony ten utwór to hołd dla starych czasów i starego hip-hopu, lat 90-tych, a co za tym idzie do całej mojej już praktycznie 20-letniej drogi. Często to była ścieżka po nowe życie, pełna upadków i wzlotów. Łatwo mieć 5 minut sławy, ciężej upadać, podnosić się i znów być mistrzem. Tak w kółko. Ja zawsze chciałem być najlepszy, mierzyłem wysoko i niejednokrotnie wątpiłem i napotykałem przeszkody, co nie jest niczym dziwnym bo takie jest życie. – mówi reprezentant legendarnego składu Płomień 81 o „Intro”, do którego warstwę muzyczną przygotował Auer, natomiast cuty dograł DJ Panda.

Z okazji tak sporego sukcesu, Pezet postanowił wrzucił na kanał YouTube: Koka Beats – Making of z planu teledysku „Intro”, promującego krążek „Muzyka Współczesna”, który ujrzy światło dzienne 27 września br.