Patent Event oraz Klub ESTRADA  z ogromną przyjemnością zapraszają na Koncerty PremieroweTPS ZDR “Wielokrotnie Karany” oraz NIZIOŁ “Pretekst” w Bydgoszczy. Artysta zagra najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełne koncerty  premierowe nowych albumów wraz z gośćmi.

Koncert Premierowy TPS ZDR “Wielokrotnie Karany”

Koncert NIZIOŁ “Preteks”              

Gościnnie Zagra: CHIO EMB
Support:  OZI  / ALIEN
BEFORE AFTER : DJ MAJKI

Przed koncertem Zapraszamy na Spotkanie z TPSem i Niziołem
w Sklepie 4Freaks  o godz. 17:00. ZAPRASZAMY !

05 LUTY 2016 ( Piątek)
BYDGOSZCZ – KLUB ESTRADA  ul: DWORCOWA 51
START – 20:00
Bilety dostępne  w przedsprzedaży w cenie 20 / 25 / 30 zł :
Sklep 4Freaks ul. Gdańska 22 ( w bramie )                                          Skate shop PATSHOP ul. Zbożowy Rynek 7.                                          PIZZAPLANET ul. FORDOŃSKA 40 ( GALERIA ARKADIA )       CARTRIDGE  WORDL ul. DWORCOWA 66

Klub ESTARDA ul. Dworcowa 51

Osoby z poza Białegostoku mogą zamawiać bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu:
Imię Nazwisko , datę miejsce koncertu , ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.
Zapraszamy !

Link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/910556852348613/

Album TPS “Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ