Patent Event, MC REC. oraz Teatr from z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na Koncerty Premierowe TPS ZDR “Wielokrotnie Karany” oraz BOKOTY “Nie Trzeba Mnie Namawiać ” w CZĘSTOCHOWIE.

Artyści zagrają najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy z nowych albumów wraz z zaproszonymi gośćmi.

Koncerty główne:
– TPS ZDR “Wielokrotnie Karany”
– BOKOTY (Boro, Kotzi, Tytuz)

Gościnnie Zagrają: ŻYTO, SARIUS

Support: OLO, ATŁAS
BEFORE – AFTER PARTY: DJ MAJKI

19 MARCA 2016 (sobota)
CZĘSTOCHOWA: Galeria Teatr from Poland, ul. AL. NMP 2
START: 20:00

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Bilety w przedsprzedażny w cenie 25 zł
W DNIU KONCERTU BILETY W CENIE 30 ZŁ.

Do nabycia:
– SKATESHOP MONUMENT ul. Aleja NMP 31
– Rock’n’Roll, ul. Kościuszki 14 A,
– Sweet Home Cafe, ul. Waszyngtona 18
– Teatr From Poland, Al. NMP 2

Osoby spoza Częstochowy mogą zamawiać bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę, miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Zapraszamy!

Album TPS “Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ