Patent Event, The Backstage Records  oraz Klub WOOR  z ogromną przyjemnością zapraszają na Koncerty Premierowe TPS ZDR “Wielokrotnie Karany” oraz DMK “OGIEŃ” w Kielcach. 

Artyści zagrają najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy z nowych albumów wraz z zaproszonymi gośćmi.

Oprócz głównych występów – TPS oraz DMK, na supporcie zgrają: PGU (Prosty Głos Ulicy) i SBF.

AFTER PARTY: DJ MAJKI /  DJ SENSEI
18 MARCA 2016 (sobota)
KIELCE  – KLUB WOOR – ul. Plac Wolności 1
START: 20:00

Bilety dostępne w cenie 25 zł / 30 zł
Do nabycia:
– Skate shop GRAM – ul. Duża 5
– URBAN CITY KIELCE – ul. Galeria ECHO poziom + 1 ul. Świętokrzyska 20
– Klub WOOR – ul. Plac Wolności 1

Osoby spoza KIELC mogą zamawiać bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Album TPS “Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.

Album Dmk “Ogień” ukaże się 14 stycznia 2015 nakładem lubelskiej wytwórni The Backstage Records. Na tej płytce zagościli m. in Military Man – Kingston, Jamajka, Kafar Dixon 37, HDS, Bosski Roman, Junior Stress, Roman M, i wielu innych. Preorder jeszcze w grudniu. Za mix i mastering płyty odpowiedzialny jest sam Dmk – The Backstage Records. 10 klipów przewidzianych do albumu, na tą chwilę w sieci dostępnych jest 5.

Zapraszamy do sprawdzenia i kupna albumów oraz do wzięciu udziału w wydarzeniu!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ