Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Biuro Ochrony Rapu zapraszają na łamach rap-news.eu na premierowy koncert Palucha w ramach trasy 10/29 tour 2016, który odbędzie się 15.04.2016r. w Poznaniu.

✖ SZCZEGÓŁY:
data: 15.04.2016 r.
start 20:00
miejsce: Eskulap Akademickie Centrum Kultury Przybyszewskiego 39

Support: Kobik/Bone 4CPDEOEN, 99 Mafia

I pula biletów: 25 zł tylko na biletomat.pl
II pula 30 zł
III pula 35 zł
IV pula 40 zł

Rezerwacja: info@bashesh.com

Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

✖ Brak ograniczeń wiekowych! Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

“10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.

Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.

Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album “Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za “Made in Heaven”, “Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.

Kobik – reprezentant Krakowa, (rocznik 1989) swoją przygodę z rapem zaczął około 2000 roku. Duży wpływ na jego rozwój w tamtym okresie miał starszy brat. Kilka lat później zaczął zagłębiać się w klimaty dirty southu oraz west coastu, co do dzisiaj stanowi jego największe inspiracje. Kobik ma na swoim koncie dwa materiały, mixtape pt. “MAŁOPOLSKISTAN” (2010) oraz lp – “Pierwsza taka płyta” (2012), za którego produkcję odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów – Lanek. Słuchacze mogli wtedy szerzej poznać reprezentanta grodu Kraka za sprawą teledysku do numeru “5 Minut”. Współpracował z wieloma artystami z całego kraju,między innymi z Deysem, Tombem, Karwanem, Kotem Kulerem, Roverem czy Eripe. W 2016 podjął współpracę z Paluchem oraz BOR RECORDS, które odpowiada za wydanie jego drugiej solowej płyty o tytule “MAŁOPOLSCY”.

Więcej informacji:
– https://www.facebook.com/bashesh
– https://www.facebook.com/PaluchOfficial
– www.bashesh.com

 

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ