Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Takie Rzeczy Label z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert KęKę z okazji wręczenia Złotych i Platynowych płyt za album “Nowe rzeczy”,  który odbędzie się w klubie G2 w Radomiu.  

Koncert główny: KĘKĘ
Ponadto zagrają: HASELESUAFF2STRONA EKRANU
✖ KęKę wspierał będzie DJ VAZEE
✖ Imprezę poprowadzi DJ MONO

Bilety: 30/35 zł

Przedsprzedaż:
✖ Ataf ul  Zbrowskiego 114 lok.6  (dostępne od 14.03.2016)
✖ Hempszop  ul. Moniuszki 21 lok. 7 (dostępne od 14.03.2016)
✖ Hula Park ul. Przemysłowa 18 (dostępne od 14.03.2016)
✖ biletomat.pl (dostępne)

Miejsce: klub G2, ul. Przemysłowa 20
Start:  20:00
Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

✖ Wstęp od 16 roku życia.  Osoby młodsze muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

✖ Sponsor główny Ataf.pl

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. Po sukcesie pierwszej płyty, która uzyskała status złotej  i ponad dwunastu miesiącach w trasie, wrócił  z kolejnym albumem, który już po miesiącu okrył się złotem a obecnie zbliża się do platyny. „Nowe Rzeczy“ to opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie poucza, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie brakuje jednak lżejszych tematów. Za muzykę odpowiedzialni są: Uraz, Lanek, SherlOck, DonDe, Matheo, MilionBeats, Pawbeats, Johnny Beats.

Album można zamówić na prosto.pl

 

Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów.

Widzimy się na miejscu!
Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com

 

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ