Czekacie na nową płytę Hipotonii? Wkrótce pierwszy klip

Pod koniec maja nasz pierwszy klip promujący nowa płytę! HTA WRACA!!! – poinformował Dawidzior na łamach swojego fanpage.

 

Jak poinformowała na początku kwietnia wytwórnia Step Records na swoim fanpage: „Skład Hipotonia WiWP/ Nie Dla Wszystkich zasila szeregi Step Records i zapowiada nowy album! Krążek, o na razie nieznanym tytule, pojawi się w sklepach jesienią. Kolejne szczegóły dotyczące wydawnictwa niebawem.

HipoToniA funkcjonuje na scenie od 2005 roku. W tym czasie skład ewoluował – dziś jego szeregi zasilająKacper Hta, znany między innymi ze współpracy z Kalim i ekipą Ganja Mafii, oraz Dawidzior Hta, który należy do Ciemnej Strefy, a w 2014 roku wydał swój solowy album „Nowe życie”. HipoToniA to mocna dawka ulicznego rapu położona na energicznych podkładach. Dzięki połączeniu życiowych tekstów i naturalnej melodyjności szybko zaskarbili sobie szacunek kolegów z branży oraz słuchaczy.

Na swoim koncie mają wydane trzy albumy, z czego ostatnie dwa „Wspólnie I W Porozumieniu” (2010) oraz „Honor Twoją Amunicją” (2013) spotkały się ze szczególnie dobrym odbiorem„.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ