Teraz pora na solówkę” – Hinol już wkrótce z debiutancką solową płytą

  • Latka lecą 😊 Rap towarzyszy mi już prawie połowę życia a ja zmieniam się razem z nim.. Od pierwszej nagrywki to już chyba z 12 lat minęło.. A pierwsze PW wyszło 6 lat temu. Trzymając się tradycji Teraz pora na solówkę. „Mej duszy dziecko” już niebawem! – przekazał warszawski raper na swoim fanpage.

„Mej duszy dziecko”, bo taki prawdopodobnie tytuł będzie nosiła pierwsza solowa płyta w dorobku reprezentanta Polskiej Wersji, ukaże się jeszcze w tym roku. Na chwilę obecną wraz z Janem nagrali dwie płyty spod szyldu PW: „Powrót do przeszłości” (2013) oraz „Notabene” (2016).

FINAŁ LIVE #RWP2017 | 02.03.2018, WARSZAWA – koncerty: TOP20, Polska Wersja, TPS ZDR, Dudek P56, Rest Dixon37, Ero JWP, Nizioł – zamów bilet!

W ubiegłym roku nakładem DistrictArea ukazała się debiutancki solowy album Jano, pt. „Senna powieka”, który trafił w gusta słuchaczy, dzięki temu stał się mocną pozycją wśród polskich rapowych płyt w 2017 roku i znalazł się w pierwszej 10. najlepszych albumów wg czytelników portalu rap-news.eu |INFO!|.

VIDEO-WYWIAD: HINOL PW VS RAP-NEWS.EU: OBEJRZYJ!

02.03.2018, Warszawa: Finał #RWP2017 | Polska Wersja, TPS, Dudek, Rest, Ero, Nizioł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ