Kolejny gość Kafara i zapowiedż nowego singla!

Kafar Dix37 nie zwalnia tempa w promocji swojej najnowszej płyty – “Panaceum 2”. Wczoraj ujawnił pełen skład utworu “JTSNJ”, w którym usłyszymy Bonusa RPK (INFO!), Profusa PPZ oraz Arczi Szajka (INFO!), natomiast dzisiaj raper publicznie ogłosił kolejnego gościa i zapowiedział premierę klipu na poniedziałek.

KONKURS #RWP2017: NAGRAJ Z HINOLEM – SPRAWDŹ INFO!

Premiera płyty planowana jest na 17.11.2017. Album ukaże się nakładem DistrictAREA. Preorder limitowanej edycji dostępny jest na stronie www.kafardix37.pl.

Już na początku przyszłego tygodnia zobaczymy teledysk do utworu “Na własne życzenie”, w którym poza Kafarem gościnnie pojawił się reprezentant Polskiej Wersji – Hinol PW. Za muzykę w tym utworze odpowiada FameBeats. Jednocześnie DistrictAREA informuje, że prawie gotowy jest także teledysk do utworu “Nowa Skala”, którego premiery możemy się spodziewać pod koniec października.

“Panaceum 2: Trzeba żyć” to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł “Trzeba żyć” nie jest przypadkowy. “Panaceum 2” ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, “Trzeba żyć”.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ