część z was będzie nie zadowolona, że będzie to Trap” – zaznacza HDS

Były reprezentant Ciemnej Strefy poinformował niedawno o rozpoczęciu prac nad nową solową płytą – “Drugie życie”. Piąta solówka przyniesie wiele zmian, zarówno jeśli chodzi o przekaz, jak i styl: “Mogę zdradzić jednak, że płyta ta będzie w zupełnie innym klimacie. Pewnie część z was będzie niezadowolona, że będzie to Trap, dużo autotune, dużo śpiewania, bity w tempach 130 bpm. Zrezygnowałem z robienia klasycznego rapu ze względu wypalenia się muzycznie. Jako artysta nie będę robił też czegoś na siłę, tym bardziej, że nie czuję już klasycznych bitów i nawijania w tempach 90 bpm“.

Jeżeli chodzi o klasykę jestem spełniony w 100% teraz czas dać od siebie powiew świeżości” – dodaje. Zapowiadając, że ostatnim utworem w Oldschoolowym klimacie będzie “Daj mi żyć”, gdzie gościnnie dograli się Pono oraz reprezentant Pewnej Pozycji, Kowal. Właśnie trwają prace nad realizacją klipu.

HDS przyznaje, że albumu “Drugie życie” można spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy: “jest na półmetku. Zostały mi do dogrania ostatnie numery, bity do po aranżowania. Czekam na gościnne zwrotki, potem zostanie mix, mastering i album będzie gotowy. Nie chcę podawać konkretnego terminu, kiedy album się pojawi, by potem nie przedkładać jego premiery jak to zazwyczaj bywa :).

Poniżej fragment jego nadchodzącej twórczości – kliknij:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ