Poznaliśmy kolejnego Jurora fazy grupowej konkursu: Rap W Polsce #RWP2017

Tym samym dołączyła do Ero JWP i reprezentanta ZDR – TPS’a.

Guova na swoim koncie ma dwa legalne albumy: “Śmietnik” (2013, Fonografika) i najnowsza “Headliner”, która ukazała się na początku br. nakładem wytwórni Sony Music. Włodawska raperka na własnej skórze poczuła, czym jest udział w rapowym konkursie: “po mojej konkursowej zwrotce, którą nagrałam na potrzeby konkursu ‘Pompuj Rap’, ta popularność spadła na mnie znienacka. Nie byłam na to przygotowana. Nagraliśmy filmik na spontanie, wrzuciliśmy go do internetu. I nagle po jednym dniu było 10 tysięcy wyświetleń, a chwilę później milion” – mówiła niedawno w rozmowie dla www.fakt.pl.

Tym razem to ona wcieli się w rolę Jurorki, gdzie wybierze ze swojej 20 osobowej grupy 5-ciu najlepszych Uczestników. Organizatorzy na razie nie ujawnili tematów utworów, z którymi zmierzą się Uczestnicy w każdej z grup i w kolejnych Etapach.

Eliminacje trwają do 4. września 2017 roku, gdzie do wyboru jest 5 bitów, a tematem ich jest „Rap w Polsce”.

Zwycięzca konkursu #RWP2017 będzie miał okazję nagrać wspólny track z reprezentantem Polskiej Wersji – Hinolem, którego sam wybierze z finałowej dziesiątki.

Swoje 90(!) sekundowe klipy Uczestnicy mogą wysyłać na maila: rwp2017@onet.pl , które następnie zostaną umieszczone na kanale YT: Rap W Polsce – gdzie zostanie stworzona specjalna Playlista.

Pełny regulamin znajdziecie na stronie rapwpolsce.com

Poniżej link do Playlisty konkursowych zwrotek:

Słownie:
Etap1 – Eliminacje (temat: „Rap w Polsce”): wybranych zostanie 100 Uczestników;
Etap2 – Faza Grupowa: 5 grup po 20 Uczestników (z jednej grupy Juror wybierze 5 Uczestników; 15 Uczestników zostanie wyłonionych spośród wyświetleń na Youtube);
Etap3 – Półfinał: 2 grupy po 20 Uczestników (z jednej grupy juror wybierze 5 Uczestników)
Etap4 – Finał: 10 Uczestników – wygra tylko jeden!

Od Eliminacji po Finał – znamy drabinkę konkursu RWP2017: Nagraj z Hinolem!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ