10 dni zostało do premiery albumu “Gatunek L”

“Gatunek L” to najnowsza solowa płyta Grubsona, która zostanie wydana po raz pierwszy przez jego własną wytwórnię. 29. września na rynek trafi materiał, który jak sam zapowiada: “będzie to chyba najbardziej spójna i najcięższa jak dotąd płyta w moim dorobku” (info!).

Projekt ten promują dwa single, do których zostały zrealizowane teledyski: “Rudeboy Stance” (ft. Promoe) – sprawdź! oraz “Restart”, czyli najbardziej osobisty klip w karierze Grubsona – sprawdź!

O kilka słów komentarza na temat odejścia Grubsona z MaxFlo poprosił Wujek Samo Zło podczas relacji Polish Hip Hop TV Festiwal 2017 (zobacz!). Czy wytwórnia powstała z inicjatywy Rahima udźwignie to brzemię?: “Myślę, że tak. Oni robią swoje” – rzucił krótko Grubson. “Rahim zaproponował, żeby zrobić klip. Chce się dograć na nową płytę Pokahontaz. Zajebisty numer swoją drogą” – ujawnia, potwierdzając, że między nim a Rahimem nie ma żadnych niewyjaśnionych spraw.

Jarecki, z którym to Grubson współpracuje od wielu lat, również nad sprawami związanymi z wytwórnią SUPA’HIGH MUSIC, podkreślił istotną kwestię: “Oni są w stanie to zrozumieć, że chcemy po prostu spróbować swoich sił” – mając zapewne na uwadze to, że każdy człowiek potrzebuje zmian i teraz czy później należy pójść swoją drogą.

Jak myślicie, czy album “Gatunek L” trafi w gusta słuchaczy?

Grubson odszedł z MaxFlo i idzie na swoje: „coś się kończy, coś się zaczyna…”

Zdjęcie główne pochodzi z fanpage artysty: www.facebook.com/GrubSonStyle

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ