Kto na Panaceum2?

Do końca października zostało kilka dni, w związku z czym Kafar i DistrictAREA dotrzymując obietnicy, rozpoczynają ujawnianie ostatniej piątki gości, którzy pojawią się na “Panaceum 2”.

Tym razem jednak nie otrzymujemy prostej informacji prasowej, lecz cykl konkursów, w którym słuchacze Kafara mogą wygrać zestaw preorderowy zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę www.kafardix37.pl/konkurs1, podać dane i wybrać spośród dostępnych opcji gości.

Pierwszy konkurs dotyczy utworu “Trzeba Żyć”. Prawdziwi goście ukryci są w zestawie takich osób jak Kulfon, Małach i Rufuz, AK-47, Włodi i Dedis.

Podanie wyników oraz ujawnienie gości przewidziane jest na najbliższy piątek. Wśród wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie DistrictAREA wybierze pięciu zwycięzców. Otrzymają oni limitowane zestawy preorderowe za darmo w dniu premiery płyty.

Album “Panaceum 2” dostępny jest na w przedsprzedaży na stronie www.kafardix37.pl, a jego premiera odbędzie się 17.11.2017. Od tego dnia płyta dostępna będzie w Empikach w całej Polsce.

TELEDYSK: Kafar Dixon37 – „Na własne życzenie” (ft. Hinol PW) | PANACEUM2

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ