Gorzko Słodki Smak „#HasztaGimby” – album przy wsparciu promocyjnym rap-news.eu już niebawem na głośnikach.

Od kilku miesięcy w przygotowaniu jest album zespołu Gorzko Słodki Smak, w którego skład wchodzi czterech artystów: Mikey, Żelo, Kozi, oraz Dj Śpioch. Projekt zatytułowany „#HasztaGimby” prawdopodobnie ukaże się wiosną br. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Czy będzie to kontrowersyjna, jak sama nazwa wskazuje, produkcja? Nic mylnego: „trzeba potraktować, i poważnie, i z przymrużeniem oka, a sama nazwa jest bardziej metaforą odnośnie nas samych” – wyjaśniają tytuł albumu.

Aktualnie promują go cztery single: „Intro”, „Łyk End”, „Żulerski dwór”, oraz tytułowy „#HasztaGimby”, do którego został zrealizowany profesjonalny teledysk, na liczniku którego widnieje już prawie 80 tysięcy wyświetleń na Youtube.

Czy w nadchodzących tygodniach można spodziewać się nowych singli?: „Planujemy wypuszczenie czterech nowych klipów, które będą promować album <<#HasztaGimby>>. Na pewno nowe utwory zaskoczą pozytywnie”.

Na początku marca na portalu rap-news.eu zostanie opublikowany przedpremierowy wywiad, w którym dowiemy się więcej o nadchodzącej produkcji „#HasztaGimby”.

Zapraszamy na kanały GSS:
www.facebook.com/gorzkoslodkismak
– kanał Youtube: wejdź!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ