Nadchodzi debiutancka solowa płyta szczecińskiego rapera – Głowa PMM

Pierwszy solowy album Głowy PMM “Jak nie dzisiaj, to kiedy?” jest połączeniem hardcorowych brzmień znanych fanom Polskiego Mistrzowskiego Manewru z pierwszych płyt zespołu oraz z dojrzałością i doświadczeniem wynikającymi z długoletniego stażu na scenie. Bezkompromisowość i mocne teksty przeplatają się z emocjonalnymi kompozycjami.

ALBUM ZAMÓWISZ NA WWW.STOPROCENT.COM

W projekcie udzielili się tacy artyści jak Paluch, Wężu PMM, Sobota, Łona, Bonson, Rena, Cywinsky, TKZetor oraz Angelika Anozie. Zaskakująco zapowiada się utwór nagrany wspólnie z legendą polskiej sceny reggae Darkiem “Maleo” Malejonkiem.

Na płycie słuchacze znajdą zarówno nowoczesne, jak i klasyczne produkcje, za które odpowiedzialni są Tom Sweden, Uraz, PSR oraz Webber skreczami zajął się natomiast DJ Flip.

Tracklista:
01. Intro
02. Mocniej od nich
03. Cisza
04. Trzeba gośc. Paluch, Wężu PMM
05. Gdybym gośc. Sobota, Roma
06. Jak nie dzisiaj, to kiedy?
07. Dobrze, konkretnie, ostro 2 gośc. Wężu PMM
08. Spróbuj pokochać mnie gośc. Maleo
09. Celebrujemy gośc. Łona, Bonson
10. O mnie gośc. Cywinsky
11. Wtedy wchodzimy my
12. W ogniu
13. Mówimy im odbij gośc. Rena, TKZetor
14. Jeden moment
15. Wygrany gośc. Cywinsky
16. Outro (Pojawiam się) gośc. Angelika Anozie

Głowa to artysta, który na muzycznej scenie zadebiutował w 2008 roku ze składem PMM. Od tego momentu wraz z Wężem nagrali 5 albumów. a ich krążek “Zatrzymać gniew” pojawił się w pierwszej dziesiątce notowania listy OLIS. Natomiast  singiel “Pewnego razu w Szczecinie” zajął drugą pozycję.

PMM wraz z Kalim nagrali utwór “Nie ma takiej chwili jak dziś”, który zdobył wyróżnienie ZPAV  “Platynową Płytę”  i osiągnął kilku milionowe wyświetlenia. Głowę można było również usłyszeć w wielkim przeboju “Wstawaj”, na którym udzielili się O.S.T.R i Grubson.

Jego najnowszy album “Jak nie dzisiaj, to kiedy?” ukaże się 28 kwietnia nakładem wytwórni StoproRap.

TELEDYSK: Głowa PMM (f. Paluch, Wężu PMM) – „Trzeba”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ