567866870

Gedz prezentuje nowy utwór z albumu “Ameba”.

“Freon” to trzeci utwór Gedza z płyty “Ameba”, która ukazała się 30. września 2016 roku nakładem BOR Records. Za muzykę odpowiada CatchUp, za mix/master Grrracz.

„Ameba” to trzeci solowy album Gedz’a, wydany nakładem B.O.R. Records. Twórca na poprzednich wydawnictwach przyzwyczaił słuchaczy do swobodnego poruszania się między gatunkami, tworząc jednocześnie spójny i osobliwy klimat. Pomorskiego rapera charakteryzuje niesamowita lekkość poruszania się po bitach, wyczucie smaku oraz rozpiętość tematów od przyziemnych, aż po te wykraczające poza stratosferę. Jeśli więc dodamy do tego skłonność do eksperymentów i poszukiwania nowych rozwiązań, możemy oczekiwać poziomu co najmniej tak wysokiego jak na poprzedniej płycie pt. „NNJL”.

Płytę można zamówić: TUTAJ!

Album składa się z czternastu utworów, w których gościnnie usłyszeć można takich raperów jak: Hades, Rak Raczej, W.E.N.A, Małolat czy Paluch. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Robert Dziedowicz, Grrracz, Deemz, Hvzx, Beat Sampras, CatchUp, Gedz, Małe Miasta, Hnsn1 i ENZU.

Tracklista:

 1. Szerokie Wody
 2. Dach
 3. Freon
 4. P l a c e b o
 5. Szafa Pełna Kicksów gośc. Małolat, W.E.N.A.
 6. Matrix gośc. RakRaczej, Hades
 7. Inny biegun
 8. Gdzie jest siano 2 gośc. Filip [Jurek Kiler]
 9. Katharsis gośc. Pelson
 10. Znvki
 11. Labirynt
 12. Przyjacielu mój gośc. Paluch
 13. Nieśmiertelny (Christopher Lambert) gośc. Jnr
 14. SPK (Gedz x ENZU Remake)
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ