Wrócił temat zaczepek Masy i Malika…

W lutym jeden z byłych liderów gangu pruszkowskiego, popularny “Masa” wypowiedział się o kontrowersyjnych raperze Maliku Montanie, który wówczas udostępnił jego zdjęcie na swoim profilu facebook’owym, pisząc, m.in.: “co to kur*a jest za pomiot? Myślą tacy frajerzy, że wydziarane wzorki zrobią z nich gangsterów? Piz… sobie jeszcze na czole pało wytatuuj“. Malik od razu skwitował ten komentarz, twierdząc, że postąpił tak, aby przypromować książki, jak “Masa o życiu świadka koronnego” czy “Masa o żołnierzach polskiej mafii” (info!).

Kilka dni temu ponownie pojawił się temat zaczepek pomiędzy Masą a Malikiem, tym razem w rozmowie przeprowadzonej przez Żuroma. Został on zapytany o rapera ‘co siedział z wykałaczką do zębów – niejaki Montana’: “Damski się nie liczy, powiem ci tak” – skwitował z uśmiechem gangster. “Kto to jest? Frajerek w rurkach, piosenkarz” – dodał na koniec, w zasadzie uważając Malika za nijakiego artystę.

Pełny wywiad z nowego cyklu Żuroma poświęconym akcji “Stop Pomówieniom” – poniżej:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Taki kurwa robi z siebie celebrute i piarza …powinien jebany zyc w strachu za to ze posprzedawal ludzi ci co sie odgrazali tez z tym nic nie robia …taki swiat gangsterki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ