Przekazujemy na łamach rap-news.eu nowe wieści od Gangu Albanii.

TRZECI ALBUM GANGU NOSI NAZWE ” PO TRUPACH DO CELU ” PREMIERA GRUDZIEN I ODRAZU TRASA KONCERTOWA TAKA MINI JEDYNE 300 KONCERTOW I ODRAZU ORGANIZATOROM MOWIMY ZE TERAZ GRAMY JAK GRAMY ALE TRZECIA TRASA 80 TYS ZL OD KONCERTU , BO NIE CHCE NAM SIE ZA GROSZE JECHAC BO MAMY W EKPIE LOKAJA I PAZIA I MASAZYSTKE I JEDZIEMY NA 10 AUT I DAJCIE WY NAM ZYC” – informuje ekipa Gangu Albanii na łamach swojego fanpage (zachowany oryginalny zapis)

Premiera najnowszego albumu: Gang Albanii „Ciężki Gnój” już 29. kwietnia.

TRACKLISTA:
01. KOCHAM CIĘ ROBACZKU
02. RIKI TIKI
03. ALBAŃSKIE KAKAO
04. LECIMY NA KONCERT
05. AFTER PARTY
06. KAPITAN KOX
07. DUPY WINO KOKOLINO
08. WITA WAS KRÓL
09. ALBAŃSKA KRÓLEWNA
10. ALE TU JEBIE SKUNEM
11. NAPAD NA BURDEL
12. TIRI TIRI
13. WAKACYJNA MIŁOŚĆ

Album można zamówić: TUTAJ!

Gang Albanii powraca z nowym albumem! Zwariowana ekipa, która szturmem wzięła rok 2015, uruchamia przedsprzedaż kolejnego krążka. „Ciężki Gnój” już wkrótce w Twoim domu, na głośnikach oraz na każdej imprezie, gdzie balują szanujący się „królowie życia”.

Wiele można by napisać o Gangu Albanii, jednak wizję tego, co przyszykował na ten rok szalony zespół w składzie Popek, Borixon, Alibaba, najlepiej oddają ich własne słowa:

„Szemrane towarzystwo, drogie imprezy, luksusowe kurewki. Zamiast śniegu pada kokaina, a zamiast deszczu z nieba leje się najdroższa whisky. Taką wizję świata proponuje nam Gang Albanii, trzech wywrotowców, narkomanów i alkoholików w jednym, czyli Popek, Borixon i Alibaba. Albańscy królowie wracają, a ich nowy album to typowy film sensacyjny. Po tym albumie nie usłyszysz niczego ambitnego, ale jeśli też byłeś lub jesteś królem życia, to poczujesz się jak młody bóg, który kupuje Mercedesa za gotówkę z reklamówki Tesco, a przez weekend przepierdala w 5-ięcio gwiazdkowym hotelu tyle siana, ile przez całe życie nie zarobi typowa kobieta pracująca na kasie w Biedrze. Poczuj się jak król i zatańcz z nami, albo spierdalaj, bo najwyraźniej nie jedziemy na jednym wózku, Ty pseudo ambitna, smutna cipo. Album „ Ciężki Gnój” już niebawem u Ciebie na odsłuchu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here