Informujemy na łamach rap-news.eu, iż organizator imprezy “Powrót Króla – Popek & Goście” przedstawił już prawie wszystkich uczestników tego wydarzenia

18. czerwca w Tauron Arena Kraków Popek zaprezentuje swoje największe hity od klasycznych numerów hip-hopowych, przez bluesowe ballady, po szalone pakistańskie disco.

Wśród poznanych już gości specjalnych znajdują się: Gang Albanii, Roman Bosski / Drużyna Mistrzów, Sokół i Marysia Starosta, Rena, Wini, Matheo, Sobota, Tadek oraz Deejay Irie, czyli Mistrz Świata Dj’ów DMC Visual 2015.

Poniżej przeczytajcie komunikat od Zooteki, dotyczący kolejnych gości, którzy wystąpią w czerwcu.

Powiemy tyle. Lubimy ten numer. Nawet bardzo. Jest śmieszny, Pop pokazuję w nim ogromny dystans do siebie. Za wygibasy dostaje dodatkowo note 10/10. Zdradzamy tym samym przedostatnią gwiazdę “Powrotu Króla”. Dla wielu osób nie ma Popka bez Abdula, a Abdula bez Dennisa… Dla wielu osób Popek w ogóle się nie liczy, ale za to Abdul jest wielki…. Od pracowników korporacji, przez budowlańców, doktorów, strażaków, szefów kuchni, sprzedawców…. wszyscy zastanawiają się „gdzie jest Baśka?”. Abdul będzie jej szukał w TAURON Arena Kraków…. Czy ją znajdzie dowiemy się 18 czerwca, a wy macie gwarancję na szalone pakistańskie disco, które załatwiliśmy z Pawłem na końcowy BIS. To może być odlot. Jak jesteśmy w 300 % hip hopowi to w tym momencie nie będziemy się zastanawiać.  Tauron Arena Kraków zwariuje…. (zwłaszcza, że z Abdulem będzie Dennis, tak więc dwa bisy o przygodach Baśki gwarantowane)” – przedstawia na swoim fanpage Zooteka, organizator tego wydarzenia, wrzucając przy tym utwór: Popek – “Ciapaty plis dont brejk maj hart”

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

3ewdsddss

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ