fot. kadr z klipu

Fu przerywa ponad miesięczną ciszę na swoich profilach społecznościowych publikując klip do utworu „Szok” na feacie z Hazzidym i Jongmenem. Szok zapowiada Personality, czyli 8. solowy album w karierze, którego preorder rusza wraz premierą klipu 28.08. Śledźcie kanały Fusznika i Visioners Label, aby dowiedzieć się więcej. Nowy klip już online!

Chwilę po oficjalnym starcie Visioners Label, branżę obiegła wiadomość o dołączeniu Fu do portfolio labelu. Stało się jasne, że długo zapowiadany 8. solowy album Fusznika, Personality ukaże się nakładem Visioners. Była to tylko kwestia czasu. Legendarny, doświadczony ZIP z niepowtarzalnym flow zaserwuje swoim fanom nie lada gratkę, tym razem łącząc siły ze znanym i utalentowanym producentem SirMichem oraz gośćmi… ale o tym dowiecie się więcej śledząc w najbliższych dniach kanały Fu i Visioners Label.  

Singlem promującym wydawnictwo jest Szok”. Jak mówi Fu są to „…opowiedziane równolegle trzy historie raperów, dziejące się tej samej nocy, w tym samym mieście… Historie, które mogą przypominać nam nagłówki gazet, czy tytuły serwisów informacyjnych, i uświadamiają nam, co dzieje się aktualnie między ludźmi. Dochodzimy do wniosku, że człowiek zdolny jest do najgorszego, a miasto jest jak dżungla, w której wszyscy musimy walczyć o swoje prawa i przetrwanie… jednym słowem prawo dżungli… Rozejrzyj się wokół dokładnie, a może uda Ci się dostrzec mechanizmy, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi. Bądź czujny. Przecież od wieków zło kryje się za maską dobra„. Mocna zapowiedź mocnego kawałka z solidnym, ulicznym vibem na feacie z Hazzidym i Jongmenem. 

Dużym atutemPersonality” będą goście. Jak mówi Fusznik: „Hazzidy to dobry ziomek, którego znam od małego dzieciaka, raper o mistrzowskim flow z typowym warszawskim zacięciem. Od małego kajtka dużo widział w życiu i dużo przeszedł, czego odzwierciedlenie możecie znaleźć w jego prawdziwych tekstach. Jongmena z kolei znam od ok. 10 lat, uważam, że jest raperem o wielkiej charyzmie oraz oryginalnym i mocnym wokalu, którego rozwój obserwuję z zaciekawieniem od początku jego przygody z rapem„. Już po pierwszym singlu widać, jakimi wartościami Fu kieruje się przy wyborze gości. Z kim jeszcze spotkacie się na albumie „Personality”? Okaże się wkrótce.

Poniżej klip „Szok”:

Album Personality możecie zamawiać już od 28 sierpnia na www.visioners.pl. Dostępny jest w wersji Deluxe z bonus trackiem w cenie 39 zł. Co ciekawe okładka albumu będzie ujawniana stopniowo w trakcie trwania preorderu. Stay tuned!