Never Stop. Never Settle. – film dokumentalny

4 października 2017 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, odbyła się premiera filmu  połączona z koncertem specjalnym O.S.T.R. Film, utrzymany w konwencji dokumentu, przedstawia sylwetkę O.S.T.R. oczami jego najbliższych przyjaciół i współpracowników, którzy opowiadają historie związane z Adamem i jego drogą artystyczną. Punktem wyjścia do scenariusza było motto Hennessy Never Stop. Never Setlle., które znajduje odzwierciedlenie w postawie życiowej polskiego Ambasadora marki – Adama Ostrowskiego O.S.T.R..

W filmie występują: Adam Ostrowski, Piotr Jończyk DJ Haem, Jan Gajdowicz i Tomasz Mussur – przyjaciele artysty, Wojtek Fedkowicz – muzyk oraz Marcin Tytus Grabski – menedżer artysty. Film wyreżyserował Krzysztof Jakubowski, będący również współautorem scenariusza, który postał we współpracy z brytyjskim dyrektorem kreatywnym Trentem Payne. Autorem zdjęć jest Marcin Łaskawiec, za montaż zaś odpowiadał Krzysztof Komander.

Po premierze filmu goście wysłuchali koncertu, podczas którego artyście na scenie towarzyszył zespół w składzie: Jakub Krukowski (fortepian/rhodes piano), Agnieszka Grela (harfa), Sylwia Spodobalska (wiolonczela), Jacek Fedkowicz (kontrabas/gitara basowa), Wojtek Fedkowicz (perkusja), Piotr Jończyk (perkusjonalia).

Na koncercie pojawili się przedstawiciele mediów i branży muzycznej, partnerzy Hennessy oraz przyjaciele marki. Podczas tego wyjątkowego wieczoru O.S.T.R. oraz muzycy wchodzący w skład projektu, otrzymali Złote Płyty za album „MTV Unplugged: Autentycznie”.

Koncert oraz premiera filmu otwierają drugą odsłonę trasy “Hennessy Never Stop. Never Settle. O.S.T.R. Autentycznie”. Pierwsza część trasy promującej album “Życie po śmierci” w akustycznych aranżacjach odwiedziła 16 miast, a koncerty w ramach drugiej odsłony trasy odbędą się w 6 lokalizacjach: Kraków 13.10, Chorzów 14.10, Poznań 20.10, Warszawa 22.10, Wrocław 27.10, Gdańsk 28.10.

W 2017 roku Hennessy Polska rozpoczęło współpracę z jednym z najbardziej znanych artystów polskiej sceny hiphopowej. Adam Ostrowski – znany jako O.S.T.R. – został pierwszym Ambasadorem marki Hennessy w Polsce. Współpraca marek Hennessy i O.S.T.R. ma charakter autentycznego partnerstwa. Od kilkunastu lat O.S.T.R. konsekwentnie podąża w obranym kierunku artystycznym, pozostając wiernym takim wartościom, jak upór, dążenie do celu, prawda, konsekwencja, chęć rozwoju. To wartości spójne z globalnym przesłaniem Hennessy.

Hennessy
Hennessy to koniak numer 1 na świecie. Już od ośmiu pokoleń, nie ograniczając się jedynie do produkcji alkoholu, Hennessy wyznacza trendy, wspierając sztukę i muzykę, inspirując twórców i organizując wydarzenia kulturalne. Wśród artystów współpracujących z Hennessy jest ikona sceny hiphopowej Nas, słynny artysta street artu Shepard Fairey, czy geniusz tatuażu Scott Campbell. Dzięki działaniom na rzecz muzyki, kultury i sztuki, Hennessy zyskał sobie oddaną społeczność, dla której jest nie tylko najlepszym koniakiem na świecie, ale także symbolem stylu życia.

Hennessy Never Stop. Never Settle.
Globalne motto Never stop. Never settle. reprezentuje wewnętrzną potrzebę zmierzenia się z samym sobą, bycia coraz lepszym w tym, co się robi. To hasło motywuje, by ciągle iść do przodu, by nie ustawać w dążeniu do osiągnięcia celu, a także do pokonywania własnych zahamowań i przeszkód zewnętrznych. Motto Never Stop. Never Settle. inspiruje, daje nadzieję i uruchamia własny potencjał. Ambasadorzy związani z marką zawsze reprezentują jej wartości, takie jak m.in. odwaga, autentyczność, determinacja, wolność, niezależność, wytrwałość. Te wartości bliskie są także Ambasadorowi, z którym Hennessy związało się w Polsce.

O.S.T.R.
Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce i jedna z najbardziej znanych postaci polskiej sceny hiphopowej. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w obranym przez siebie kierunku artystycznym. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w swoich kompozycjach muzycznych. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ