Premiera w 2018 roku?

  • Nie ukrywam, że siedzę nad tym i pracuję. Jest trochę napisanych wersów, cały czas jest praca w toku. Nie chciałbym się ‘wypstrykiwać’ – powiedzieć, że będzie jutro, pojutrze… jestem cały czas aktywny, ale muszę się skoncentrować a mam z tym problem. Mam do siebie bardzo duże wymagania i po prostu zajmuje mi to dużo czasu. Myślę, że premiera będzie pod koniec roku” – mówi Ero JWP, który był ostatnio gościem portalu rap-news.eu.

Warto wspomnieć, że będzie to pierwsza solowa płyta warszawskiego rapera, dotychczas jest znany, m.in. z takich projektów, jak: JWP, Bez Cenzury, PCP czy Szlagier. Nie można zapominać o setkach mistrzowskich gościnnych zwrotek: “Nie działa to tak, że siadam i piszę 16-tkę, tylko po prostu siedzę nad całym projektem – jest to skomplikowane dla mnie” – dodaje w rozmowie z prowadzącym.

Legenda warszawskiego Hip-Hop’u nie chce ujawniać szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia, choć wiemy już, że za produkcję bitów odpowiadać będą, m.in. Szczur JWP, Tmk czy Poszwix.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ