Ero JWP o Jędkerze i jego Monopolu oraz Popku, z którym, jak się okazało, ma nagrany, nieopublikowany jeszcze utwór

Bardzo duże zainteresowanie przykuło najnowsze zdjęcie, które na swój fanpage wrzucił Ero po wizycie Popka w sklepie Serum. Największą uwagę zwróciło pytanie jednej z fanek, na które reprezentant JWP postanowił odpowiedzieć.

Dlaczego gdy Jędker nagrywał monopol to każdy go uważał za zdrajcę, był obrażany etc a gdy to samo jest z Popem który nagrywa Disco Polo aby kasa się zgadzała to wszyscy twierdzą, że on się bawi muzyką i ma nieograniczone horyzonty artystyczne? Czyżby artyści nie chcą podpaść dużej grupie fanów Popka z których na pewno duża część jest też ich fanami?„.

Czy ja tu prezentuje najnowsze zwrotki na gang Albanii czy zdjęcie z popkiem którego znam fhuj lat i odwiedził nie w pracy a kawałek z popkiem miałem zanim wyszedł gang itd zresztą nieźle mi statystyki skoczyly na fp po tym zdjęciu więc chyba fajnie ze zamieściłem bo wy się cieszycie widz (…) Odpowiem bo temat jedkera bardzo cie ciekawi a więc po pierwsze jedi widocznie nie siadł ludziom w tej konwencji a Popek odnalazł się pięknie jak widać nie jestem fanem takiej twórczości ale to wam ma się podobać nie mi jedkera koledzy z grupy raczej nie wspierali jakoś w monopolu a Popkowi nikt przynajmniej nie przeszkadzał Ja z Pawełkiem rapowy numer mam nagrany i jest bardzo spoko i mega osobisty a nie piosenki na banjo” – odpowiedział Ero. „my do jedkera też nic nie mamy jak nam nie szkodzisz to nam nie przeszkadza co robisz rób swoje” – dodał.

Co z wspomnianym utworem? „Właśnie niewiem czemu nie wyszedł jeszcze ale dobry trak z .bc czeka na huj wie co w kompie jak wiele innych na mixtape albo nowa płytę albo w net poleca zaraz jak się wkurwie„.

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here