65476987

Dudek P56 z najnowszym singlem!

Warszawski raper udostępnił premierowy singiel nadchodzącej dziewiątej solowej płyty “Progres 56”. Utwór ten jest zatytułowany “Bóg jest ty ze mną”, a jego produkcją bitu zajął się Louis Villain.

Preorder znajdziecie: TUTAJ!

“PROGRES 56” powstał w dwa miesiące. Jak sam artysta mówi, jest to progres w jego życiu, który, ma nadzieję, będzie towarzyszył już do końca: “Nie zmuszałem się do pisania, a numery same przychodziły do mnie. Słowa, wersy i muzyka, w dzień czy w nocy, nie ważne jaka pora dnia. Wtedy, kiedy przychodziła wena, musiałem od razu pisać i nagrywać. Takie jakby zlecenie od Boga…“.

VIDEO-PROMOMIX “PROGRES 56”: WEJDŹ!!!

23 numery, które znajdziecie na albumie PROGRES 56 w większości to pozytyw, który autor chce przekazać swoim słuchaczom. Zróżnicowane brzmienia muzyczne, za które odpowiedzialni są Czaha, Louis Villain oraz Maupa mają wypełnić w całości zamysł DDK na ten album i połączyć się z nim w jedną całość idealnie. Tym razem kozackie cuty położył na nowy album DJ BDZ.

Płyta artysta różni się od wszystkich poprzednich albumów tym , że tym razem raper postanowił sam stworzyć krążek i wypełnić go tylko i wyłącznie swoimi myślami jak nigdy wcześniej.

Materiał wydany spod szyldu P56LABEL oraz STEP DYSTRYBUCJA

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ