Czas zweryfikuje go jako człowieka, czas zweryfikuje jego muzykę

Tuż po wyjściu na świat pierwszego singla “Gustaw” promującego nową płytę Bedoesa swoje zdanie na temat młodego rapera przekazał Doniu: “Jeśli kochasz swojego psa robisz to dla niego. Proste. Dobry numer. I jak zwykle fala hejtu widzę się wylewa u chłopaka na profilu w imię czego? Boli tyłek, że młody i zdolny? Tak to jest jak robisz coś pod prąd typie. Powodzenia!” – wrzucając przy tym wspomniany teledysk.

Reprezentant SB Maffija, jak i cała ekipa prowadzona przez Białasa i Solara, od wielu lat zmaga się z ogromną falą hejtu, ale i… pozytywnych opinii, do których dołącza również współzałożyciel kultowego zespołu Ascetoholix. Niedawno Paluch stwierdził, że: “są dużym i mocnym składem” (info!) czy reprezentant DIIL Gangu i Szlagieru – HZD: “chłopaki ciągle umacniają tę ekipę” (info!).

Przy tym poście Donia nie mogło zabraknąć również komentarzy słuchaczy i właśnie na jeden z nich postanowił odpowiedzieć: “Często nie musimy brać całego wykonawcy jakim jest, aby cieszyć się samym numerem. Czas zweryfikuje go jako człowieka, czas zweryfikuje jego muzykę. Tymczasem słuchajmy tego, na co mamy ochotę“.

Czy zgadzasz się ze spostrzeżeniami Donia? Kto wie, może czeka nas w przyszłości ich wspólny utwór?

BEDOES CHCE BYĆ ROZPOZNAWALNY W EUROPIE! – przeczytaj!

Warto zauważyć, iż od 19. lipca, czyli daty premiery singla, “Gustaw” zgromadził już ponad… 3 MLN wyświetleń na Youtube:

TELEDYSK: Bedoes – „Gustaw” | ukazuje muzyczną i życiową ewolucję rapera

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ