Malik Montana (ft. Doda)? “Niestety nie mam czasu…

Malik Montana jest aktualnie w trakcie nagrywania swojej solowej płyty. Sukcesywnie udostępnia coraz to nowsze utwory, jak “Mieli”, “Lassie wróć” czy “Who you mam”. Jak się okazuje, raper niedawno próbował skontaktować się z… Dodą.

Polska wokalistka w rozmowie z Open FM została zapytana przez jedną z fanek o potencjalną współpracę z raperem – warto wspomnieć, że Doda nagrała już kiedyś utwór z Fokusem, pt. “F*CK IT” |Fokus wspomina tę współpracę – przeczytaj!|: “lubię robić coś z przytupem. Zrobiłam z Fokusem ten duet dlatego, że wiedziałam, że to się odbije takim echem (…) tak jakbym miała robić z jakimś tam raperem, to w ogóle by mnie to nie rajcowało” – odparła.

  • Dostaję kilka propozycji zagrania z różnymi artystami, ostatnio nawet dostałam takiego maila… – nie wiem kto to jest, Malik – zaprosił mnie na swoją płytę, niestety nie mam czasu, bo przygotowuję swoją. Bardzo lubię takie mixy, to jest bardzo fajny pomysł, ale do tego trzeba się przygotować. To musi być z głową. – dodaje na koniec.

fot.
Malik Montana: źródło - facebook.com 
Doda: Kamil Piklikiewicz
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ