#FREEDMK

Dmk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych lubelskich raperów, który dołożył ogromnych starań, aby rozwijać lokalną scenę i nie tylko. Gościnnie wziął on udział w dziesiątkach albumów (m.in. Drużyna Mistrzów, Miejski Sort, Skazani Na Rugby czy Prosto Mixtape), a to nie wszystko, ponieważ jego solowa twórczość jest również bardzo owocna.

Aktualnie potrzebuje naszego wsparcia, zarówno psychicznego, jak i materialnego. Zachęcamy do przeczytania kilku słów, które przesyła nam z zakładu karnego:

  • Witajcie moi drodzy! Jeśli czytacie tą wiadomość to znaczy, że jestem już za murami zakładu karnego, a dany post wrzuca moja Kobieta. Niestety do ostatnich 6 miesięcy w areszcie śledczym, sąd dorzucił mi kolejne 18 miesięcy do odsiadki w zakładzie karnym,.. Ale to nic, wszystko co się dzieje w naszym życiu, jest w konkretnym celu. I tak jak i na wolności, tak i tu gdzie jestem teraz, za murami mam coś do zrobienia i na pewno tego czasu nie stracę. Pamiętajcie jestem z wami duchem i wierzę, że od czasu do czasu wrzucicie któryś z moich utworów na głośniki, przypomnicie sobie o mnie, a kawałek da do myślenia i zmotywuje Was do konkretnych działań w dobrą stronę… Jeśli ktoś z Was chciałby napisać parę słów do mnie, czy pomóc w jakikolwiek inny sposób zostawiłem namiary Marcinek 3Z Oficjalnie by taka opcja była możliwa, a ja sam proszę jedynie o modlitwę za mnie… Nigdy się nie poddawajcie, niezależnie od tego jaką drogę macie do przejścia, zaufajcie opatrzności Bożej i nie cofajcie o krok do tyłu! Wszystko się ułoży, a życie w dalszych Jego etapach da Wam odpowiedź na wszystko… To tyle ode mnie Siostry i Bracia! Niech Bóg Was prowadzi i niezależnie co, nie traćcie Wiary i kierujcie się dobrem… To by było na tyle na tą chwilę! Zdrowia dla Was i dla Waszych Rodzin i powodzenia tam gdzie go potrzebujecie… A gdy już wrócę, wierzcie mi, będę miał co Wam przekazać, byście także coś z moich życiowych przygód wynieśli… Najlepszego! Dmk The Backstage Records
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ