Winyle od Decksa!

Po doskonałym przyjęciu płyty Mixtape 5, która ukazała się we wrześniu 2016 roku, DJ Decks sprawia swoim fanom kolejną niespodziankę wydawniczą. Już pod koniec lutego na winylu ukaże się promujący album singiel Prolog – Zerwany Film w wykonaniu Palucha.

Na stronie B singla znajdzie się wersja płytowa i instrumentalna kolejnego utworu z Mixtape 5, którego wykonawcami są Cira, Poszwix i Bezczel.

Kolejne z serii winylowe single ukażą się jeszcze w tym roku.

Mixtape 5 to pierwsza od 8 lat solowa płyta DJ Decksa. Na płycie znalazło się 12 numerów/rozdziałów opowieści napisanych przez 34 raperów. Lista gości na płycie jest wyjątkowo długa i bogata. Wszyscy to znani i cenieni raperzy polskiej sceny hip-hop tacy jak Sokół, Fu, O.S.T.R., Ten Typ Mes czy Lukasyno. Każdy kolejny utwór na płycie jest kontynuacją historii wcześniejszego, a całość została przeniesiona na karty komiksu, również dostępnego w pakiecie. Dzięki temu słuchacz staje się również czytelnikiem i jeszcze bardziej daje się ponieść całej opowieści. Takiego doznania w polskim hip hopie jeszcze nie było!

Singiel jest już w przedsprzedaży na fonografika.pl

DJ DECKS „MIXTAPE 5” – INTERNETOWY ODSŁUCH

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ