DJ Mixair i DJ Cider zaprezentują swoje umiejętności za konsolą

We wtorek, 14 listopada w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja odbędzie się XXIII Gala Stypendialna, organizowana przez Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Wydarzenie już po raz drugi organizowane jest w Sukcesji. Wcześniej uroczystość, mająca na celu nagrodzenie wybitnych nauczycieli oraz wręczenie stypendiów dla wyróżniających się uczniów, organizowana była na salach gimnastycznych placówek zrzeszonych w Stowarzyszeniu.

Laureatami stypendiów są entuzjaści informatyki, matematyki, muzyki, historii, nauk przyrodniczych, tańca, śpiewu, literatury, sportu i wielu innych. Nie pozostajemy obojętni wobec talentów dzieci niepełnosprawnych oraz pochodzących z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Podczas XXIII edycji zostanie wręczonych 20 stypendiów dla uczniów (10 sfinansowanych przez Stowarzyszenie oraz 10 ufundowanych przez fundatorów) oraz 8 nagród dla nauczycieli (ufundowanych przez Stowarzyszenie), pragnąc docenić wyjątkowe zaangażowanie, wspierać ich inicjatyw oraz motywować do podejmowania kolejnych wyzwań.

Organizatorem uroczystości jest Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole, które od ponad 20 lat organizuje zbiórkę “akcja cegiełka”, działającą w ramach Funduszu Pomocy Szkole, dzięki któremu Stowarzyszenie wspiera łódzkie szkoły.

Organizacja była jednym z inicjatorów powołania w 2002 roku Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego, której do chwili obecnej jest członkiem.

W roku 2015 Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole otrzymało odznakę „Za zasługi dla Miasta Łodzi”, przyznawaną przez Radę Miejską w Łodzi oraz certyfikat Lidera Społeczno-Oświatowego, przyznawany przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Fabryka Biznesu Sp. z o.o. jest jednym z siedmiu fundatorów stypendiów i sponsorów Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, którzy rokrocznie finansują stypendium około 20 wybitnym uczniom z Łodzi i okolic.

W tym roku uroczystość ta została objęta m.in. honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi oraz honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.

Nie tylko bloki lubią funk! Big Boom Party w Sukcesji

Nie tylko bloki lubią funk. Już 25 listopada w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja zabrzmią rytmy rapu i funku. To wszystko za sprawą dwóch utalentowanych, łódzkich DJ-ów. Tej nocy, DJ Mixair i DJ Cider zaprezentują swoje umiejętności za konsolą.
BIG BOOM Party to impreza w iście łódzkim stylu. Czołowi DJ-e reprezentujący lokalną scenę hip-hopową na całym świecie zagrają klasyczne kawałki z pogranicza rapu, funku i soul.

DJ MIXAIR – łodzianin znany z koncertowej działalności ekipy Pierwszy Milion (Zeus/Joteste/Dj Mixair) oraz wielu imprez zagranych w całym kraju. W swoich mix-ach ozdobionych scratch-em łączy muzykę w stylistyce hip-hop, nu funk, break beat, trap, dubstep, glitch-hop. Podczas swojej kariery występował między innymi u takich osób jak: M.O.P., Lords Of The Underground, Jeru The Damaja, First Rate, J-Ro (The Alkoholiks), Tetris, Wena, Dj Twister, Trzeci Wymiar, Molesta, Pokahontaz i wielu innych.

DJ CIDER – z pochodzenia łodzianin, producent muzyczny oraz stały prowadzący największego polskiego festiwalu kultury hip-hop – Mazury Hip Hop Festiwal. Koncertuje z Green-em, NTK i Broklinem (Zorak & Kliford). Na swoim koncie ma wiele imprez i koncertów w całym kraju oraz występy za granicą między innymi w Anglii i Francji. W swoich setach preferuje głównie rap, r’n’b, funk, uk garage, ghetto funk, breakz, drum’n’bass czy mash-ups. Odpowiednio dobrane mixy urozmaica dawką beat-jugglingu, cutów i skreczy.

Impreza rozpocznie się o godzinie 21:00. Impreza odbędzie się na sali imprezowej Kręgielni Król Kul na poziomie 4. Udział w wydarzeniu jest dla Pań bezpłatny. Panowie płacą 10 zł. Dla każdego uczestnika wydarzenia przygotowano niespodziankę na barze.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ