Nie jesteśmy gdzieś tam na Topie, tak mi się wydaje” – mówi Rest

Tuż po premierze trzeciej płyty Dixon37, zatytułowanej “Krew Za Krew”, ukazała się… wersja złota. Czy oba wydawnictwa różnią się od siebie?: “to bardziej chodziło o kolekcjonerskie sprawy. Nakład wyczerpał się bardzo szybko i pomyśleliśmy, że można zrobić taki smaczek. Nie byliśmy przygotowani, że tak szybko zejdzie pierwszy nakład, więc zrobiliśmy sobie kolekcjonerską wersję złotą. Nie różni się, nie dodawaliśmy żadnych numerów. Chcieliśmy żeby ludzie wiedzieli co znaczy, że to jest złoto” – tłumaczy Kafar.

Walnęło to szybciej niż zeszła płyta (“Od Zawsze Na Zawsze” – przyp. red. rap-news.eu) i nie kalkulowaliśmy, że to będzie aż tak szybko. To był kwartał i to jest dla nas wyczyn” – mówi Rest. “Nie jesteśmy gdzieś tam na Topie, tak mi się wydaje. Są inni ludzie, inne ekipy, które nie wiadomo w ilu tysiącach sprzedają te płyty i tam bym się tego spodziewał. U nas było to w formie zaskoczenia” – dodaje

OZNZ – się ozłociła w dwa lata, a ta w trzy miesiące, więc to było totalne zaskoczenie dla nas” – dodaje Saful.

30 czerwca w Warszawie odbędzie się wyjątkowa impreza, jaką będzie wręczenie złotych płyt za albumy “Krew Za Krew” Dixon37, “Panaceum” Kafar solo oraz “WNM” Rest solo:

30 czerwca w Warszawie wręczenie złotych płyt dla Dixon37: „będzie rozpierdol na scenie”

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ