57686779

“Co myślą słuchacze” #1 – Dixon37 “KZK” x DistrictAREA

Dixon37 i DistrictAREA przedstawiają pierwszy odcinek nowej serii filmów „Co Myślą Słuchacze” z opiniami słuchaczy na temat singli z płyty „Krew za krew”, która premierę będzie mieć 25 listopada 2016 roku. Jednocześnie, razem z premierą #CMS do preorderu Dixon37 dołączają dwa pakiety płyt.

W pierwszym pakiecie preorderowym poza albumem Dixon37 „Krew za krew”, znajdziemy płytę Dixon37 „OZNZ” z limitowanej edycji związanej ze Złotą Płytą. W drugim pakiecie DistrictAREA dorzuca pierwszy krążek Dixon37 – „Lot na całe życie”. Zestawy można zakupić na stronie districtarea.pl.

PREORDER: ZAMÓW!!!

 

Pierwszy odcinek #CMS dotyczy singla „Ulica ma się dobrze” i jak się dowiadujemy z filmu, jego premiera przewidziana jest na jutrzejszy dzień. Format CMS jest już znany słuchaczom z promocji płyty Polskiej Wersji „Notabene”, natomiast tym razem wytwórnia DistrictAREA znacząco go zmodyfikowała.

„Po sukcesie pierwszej serii przy płycie „Notabene”, która udowodniła nam, że właśnie tego typu formatów chcą odbiorcy hiphopu, postanowiliśmy ulepszyć nowe odcinki, starając się jeszcze bardziej zaciekawić odbiorców. Nadal rdzeniem są autentyczni fani, w tym przypadku zespołu Dixon37 – absolutnie nikogo nie podstawialiśmy – którzy przesłuchują single z płyty w ich wczesnych wersjach. Tym razem dodaliśmy jednak także urywki teledysków oraz opinie raperów z zespołu Dixon37 do opinii zaproszonych gości, jak i samego numeru. Teraz ten format jest dużo żywszy i w naszej ocenie lepszy od poprzedniego. Pierwsza seria odpowiadała za sprzedaż około 20% całego preorderu i liczymy, że w przypadku nowych odcinków będzie to wynik jeszcze wyższy.” – mówi Maciej Dziedzic z DistrictAREA.

We wtorek wystartowała przedsprzedaż limitowanej edycji nowego krążka warszawskiej ekipy. Limitowany nakład składa się z opaski na rękę z logiem albumu, karty krwi oraz specjalnego (różniącego się od sklepowego) opakowania. Jednocześnie wydawca płyty, DistrictAREA, zapewnia, że to nie koniec niespodzianek, jakich mogą spodziewać się słuchacze, którzy zakupią płytę w przedsprzedaży. Informacje na temat kolejnych szczegółów preorderu „KzK” pojawią się niebawem. Premiera płyty przewidziana jest na 25.11.2016.

Album „KzK” jest dostępny na districtarea.pl, zakupić go można również przez główną stronę płyty – krewzakrew.pl.

W tym momencie wiemy, że wśród gości na pewno pojawią się Hinol i Nizioł, których gościnne wersy mogliśmy już usłyszeć w teledysku „Mam Plan”, opublikowanym przed wakacjami. DistrictAREA zapewnia, że to nie wszyscy goście – wytwórnia i muzycy będą sukcesywnie ich ujawniać, m.in. za pośrednictwem konkursów na stronie krewzakrew.pl, które wystartują niebawem.

Nowy album to krążek, na którym usłyszymy dobrze znanych słuchaczom Kafara, Resta, Safula i Michrusa w towarzystwie wielu gości z najwyższej półki. Zróżnicowana warstwa muzyczna, bezkompromisowe teksty i powrót do najlepszych czasów polskiego rapu w odświeżonym brzmieniu – to główne rzeczy, których możemy spodziewać się po nowym albumie Dixon37.

„Krew za krew” to album poruszających nie tylko tematykę twardych ulicznych zasad, ale jest też muzycznym zobrazowaniem wartości, których trzymają się warszawscy raperzy w codziennym życiu. Nie brakuje tutaj zarówno typowo ulicznego rapu, jak i motywacyjnych utworów, pozwalających słuchaczowi zebrać myśli i siły.

Za produkcję muzyczną odpowiadają tacy producenci jak PSR, Fame Beats, Wojtek Zet, Poszwixxx, EljotSounds, RX czy Tune Seeker.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ