DistrictAREA ujawnia kolejne informacje na temat akcji HypeArena i projektów wydawanych w jej ramach.

Nowe informacje będą stale publikowane na stronie www.hypearena.pl.

Jak dowiedzieliśmy się kilka dni temu, „Hype Arena” to akcja wspierająca trzy tajemnicze projekty o zupełnie odmiennej od siebie stylistyce. Każdy z krążków i artystów będzie ujawniany stopniowo, a pierwszego uczestnika spodziewać się możemy już za 2 dni.

Dzisiaj DistrictAREA ujawniło kolejną dawkę informacji na ich temat. W akcji zostanie wydany m.in. jeden longplay jeszcze nieujawnionego rapera związanego z polską sceną freestyle. Informacje odnośnie tego artysty póki co są dość nieprecyzyjne:

„7 lat w podziemiu, 6 nielegali, finalista WBW 2016. 50 razy na podium, 13 zwycięstw. Chyba czas dać mu szansę na walkę o mistrzostwo?

Freestyle i rapowa płyta często nie idą w parze. Nie tym razem. Płyta, która udowadnia, że młoda gwardia w polskim rapie jeszcze mocno namiesza. 13 tracków, które opisują świat rapera, prowadzący go na granice szaleństwa.”

W projekcie wezmą udział także dwa duety raper/producent. Na temat pierwszego z nich, który zostanie ujawniony za niecałe dwa tygodnie, warszawska wytwórnia wypowiada się równie lakonicznie:

„Pierwszy jest znany z używania wielu metafor. Drugi to zdolny producent, który już raz podbił polski rynek, współtworząc duet producencki rozchwytywany przez czołówkę polskich raperów.

To jest drapieżna płyta. Zupełnie nieoczywiste metafory, artystyczne ujęcie współczesnego świata i odniesienia do wielu stanów świadomości w jakich znajduje się człowiek. Może uskrzydlić, ale może też zabić.”

Ostatni projekt, który poznamy najpóźniej, bo za 42 dni, to już bardziej precyzyjny opis, pozwalający się domyślać konkretnych osób:

„Kolejny duet raper/producent. Pierwszego usłyszysz m.in. na ‘Reprezentuje siebie” ekipy Bez Cenzury. Drugi zdobył niedawno Złotą Płytę za album stworzony we współpracy z jednym ze śląskich raperów.

Spodziewaj się brudnej płyty opisującej dorosłe życie, pełnej trafnych spostrzeżeń i nieoczywistych odniesień. Płyty, która trafi prosto w twoje serce.”

Oba krążki duetów raper/producent będą EP-kami zawierającymi 6 utworów.

W dniu premier albumów, każdy z nich, poza możliwością zakupu na districtarea.pl w preorderze, dostępny będzie również do ściągnięcia za darmo ze strony www.hypearena.pl.

Już za 2 dni poznamy pierwszego artystę Hype Arena. Jednocześnie na stronie akcji istnieje również możliwość zgłoszenia się do kolejnej edycji, której realizacja jest w dużym stopniu zależna od powodzenia obecnie startującego etapu.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ