W serwisie YouTube pojawił się odsłuch trzeciego utworu pt. „Ptaki Drapieżne” .

Premiera projektu przewidziana jest na 25.03.2017. Album dostępny jest w sklepie districtarea.pl oraz na stronie www.hypearena.pl.

Utwór „Ptaki Drapieżne” to metafora naszych nieokrzesanych myśli.

Zamknięte w głowach jak w klatkach ptaki drapieżne. To jest bardzo prosta metafora. Ptaki są myślami, a klatki są naszymi głowami. Te myśli są jadowite i drapieżne, herezyjne. To są myśli takie, których często nie można powiedzieć publicznie, bo to będzie odebrane jako jeden głos przeciwko wielu – mówi Golden Złote Twarze.

 

„Ptaki Drapieżne” to projekt mocno artystyczny, przejawiający się w absolutnie nieoczywistych metaforach i niepowtarzalnych klimatycznych bitach. To album, który zmusi Cię do myślenia i wprowadzi w zupełnie inny wymiar odczuwania emocji. To podróż przez świat wyzwań z jakimi mierzy się człowiek.

Każdy z sześciu utworów to oddzielna historia pełna wielu nawiązań m.in. do twórczości Zdzisława Beksińskiego, walki z alkoholizmem czy Dakhmy (wieży milczenia), na której wyznawcy Zaratustry, zwłoki bliskich wystawiali na żer ptakom.

Ptaki Drapieżne to duet, w skład którego wchodzą lubelski raper Qba Galeria oraz Golden Złote Twarze. Galeria to pierwotnie skład z Lublina powstały w 2000 roku, który składał się z trzech osób. obecnie, po dużej przemianie życiowej i duchowej, pod ta nazwą ukrywa się Qba Galeria. Golden, to 1/2 duetu producenckiego Złote Twarze, który już raz podbił Polskę swoimi produkcjami. Obecnie tworzy solowe produkcje oraz współpracuje z Galerią.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ