Lista członków wytwórni DeNekstBest, której założycielem jest VNM, wydłuża się. Wszystko za sprawą warszawskiego rapera Distera, który kawałkiem “!Delete” już zapowiedział swoją pierwszą płytę.

Co o promocyjnym klipie mówi sam raper?
“!Delete” to numer, na który pomysł zrodził się jeszcze pod koniec poprzedniego roku. VNM luźno rzucił, że jak już będę oficjalnie wchodził do labelu, to mogę nawinąć 2-3 zwrotki na setkę w studio, żeby pokazać kwintesencję moich skillsów. Ja stwierdziłem, że nie mogę być gorszy niż on i polecę sto wersów, napisałem do Adasha, że musimy zrobić mega kosę. No i zrobiliśmy – macie tu kozacką treść, podśpiewki na autotunie, przyspieszenia, wielokrotne rymy i pancze, czyli wszystko to, na co kładę największy nacisk w moich numerach

Nic dodać, nic ująć. Pozostaje tylko sprawdzić czy nowy młody nabytek DeNekstBest jest słowny, zatem przesłuchajcie i oceńcie sami.

A jak swojego podopiecznego opisuje wytwórnia?
Dister urodził się w 1998 roku w Warszawie, wychował na Muranowie i pomimo młodego wieku zdążył już wydać trzy EP-ki. W 2012 roku ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I st. im. Oskara Kolberga w Warszawie, lecz swoje inspiracje muzyczne czerpał przede wszystkim z rapu. W swojej muzyce Dister skupia się głównie na trafnym wyrażaniu swoich myśli i emocji poprzez konkretne, treściwe teksty i chwytliwe, harmonijne melodie. Kładzie też duży nacisk na aspekty czysto techniczne, takie jak trafne panczlajny i metafory, wielokrotne rymy i ciągłe zmiany flow. Obecnie poświęca najwięcej czasu na doskonalenie śpiewania i zbiera siły do wypłynięcia na szerokie wody ze swoim oficjalnym długogrającym albumem.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ