Deep i DistrictAREA publikują nowy utwór z płyty “Katarakta”, na którym gościnnie pojawił się Skor.

W sieci pojawił się właśnie nowy singiel Deepa o tytule “Woof”, w którym usłyszymy także Skora.

Utwór ten promuje płytę “Katarakta”, któej premiera zaplanowana jest na 29.09.2017. Jednocześnie z nowym singlem DistrictAREa włączyła możliwość zamówienia płyty Deepa za pobraniem. Wszystkie pakiety preorderowe zostaną wysłane w środę 27.09.2017.

Preorder płyty “Katarakta”, której premiera przewidziana jest na 29.09.2017 można zamówić na stronie http://www.deep52.pl/. Od dnia premiery płyta dostępna będzie w Empikach w całej Polsce.

Jeżeli chcesz wiedzieć czym jest płyta, która tak zaskakuje singlami, pewne wskazówki da Ci opis Deep “Katarakta”:

Im starszy jest człowiek, tym bardziej zmienia się to, jak postrzega otaczający go świat. Kolejne sytuacje wymagające ciężkich decyzji wpływają na odbiór bodźców środowiska, w którym żyjemy. Wraz z czasem z początkowo bezproblemowego i niewinnego świata życie odziera kolejne złudzenia, sprawiając, że często się gubimy, nie widząc już kim naprawdę jesteśmy.

W życiu każdego z nas przychodzi jednak moment, w którym wszystkie uczucia mieszają się ze sobą i schodzą z nas jednocześnie. Ten wodospad emocji, który znasz z dorosłego życia, znajdziesz również na płycie Deep’a „Katarakta”. Produkcje muzyczne DanjiBeatz w połączeniu z tematyką tekstów Deep’a kumulują myśli wielu z nas. To płyta, która zapewni ci w czasie odsłuchu emocjonalną karuzelę.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ