Cywil o organizacji Who If Not You: “to grupa niesamowicie utalentowanych, radosnych i co najważniejsze dobrych ludzi

Kilka dni temu warszawski raper – Cywil przekazał najnowsze wieści: “Jest mi szalenie miło poinformować Was, że w miniony weekend stałem się częścią najlepszej hip-hopowej organizacji w Polsce! Who If Not You, bo o nich mowa, to grupa niesamowicie utalentowanych, radosnych i co najważniejsze dobrych ludzi. To nie tylko zajebiści tancerze z zajawką na hip-hop, to przede wszystkim ekipa, która przekuwa swoje umiejętności i pasje w pomoc potrzebującym” – czytamy na początku komunikatu.

Redakcja rap-news.eu postanowiła zebrać więcej informacji odnośnie kulis dołączenia Cywila do Who If Not You: “Poznaliśmy się z Cywilem gdzieś na koncercie Bisza, kiedy grał support. Jednym z numerów był <<Jak nie my to kto!?>>, czyli nasze motto. Stwierdziliśmy, że to musi być przeznaczenie. Zaczęliśmy rozmawiać, planować wspólne projekty. Szybko dotarło do nas, że ma taki sam pogląd na świat jak my. Stworzyliśmy więc spektakl <<Warto!?>>, po którym zaprosiliśmy Filipa do stałej współpracy” – mówi Kazik, jeden z przedstawicieli i lider organizacji skupiającej wielu różnych artystów, którzy jak sam przyznaje: “chcą zmienić rzeczywistość“.

Zaczęliśmy od tancerzy, bo sami jesteśmy tancerzami, ale z czasem zaczęli do nas dołączać fotografowie, muzycy, raperzy, filmowcy. Jedna idea, wiele osób” – dodaje.

Cywil jest pod wrażeniem pasji, zaangażowania oraz pozytywnego myślenia osób z Who If Not You: “W społeczeństwie, które wartość człowieka mierzy grubością jego portfela. W społeczeństwie, które wpaja dorastającym ludziom, że jeśli nie będą bogatsi, modniejsi, bardziej popularni niż inni, będą nikim. We wszechobecnym dążeniu do materialnego <<wygrywania życia>>, które w moim odczuciu jest niczym innym, jak porzuceniem swoich ideałów, dziecięcych marzeń, ludzkich odruchów serca i altruizmu, na rzecz wyścigu szczurów, który oprócz pustej radości czerpanej z konsumpcjonizmu nie da człowiekowi nic prócz samotności. W tym całym syfie, który funduje nam <<cywilizowany świat>>, tak zajebiście jest spotkać takich ludzi jak Wy. Bo tacy ludzie dają niesamowitą energię do działania, dają nadzieję na przyszłość i wiarę w to, że jeszcze nie wszystko stracone. I za to z głębi serca Wam dziękuję! Wierzę, że wkrótce zrobimy kolejne wielkie, dobre rzeczy! Bo jak nie my to kto?!“.

Jako redakcja rap-news.eu trzymamy kciuki za projekt i wszystkich twórców Who If Not You, czekając na nowe rzeczy!

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/WhoIfNotYou/videos/1788952487989035/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ